Wpis z mikrobloga

Kononowicz minął się z powołaniem. Ma cechy typowego stereotypowego księdza.
Miałby na prawdę satysfakcjonujące życie gdyby został księdzem. Po prostu wszystko się zgadza. Nie widzę ani jednej cechy która by go w tym zawodzie dyskwalifikowała, a bynajmniej widzę mnóstwo cech które by mu pomogły.

dwulicowość (wytykanie braku moralności innym reprezentując samemu zgniliznę moralną)

- obżarstwo

- nieustalone preferencje seksualne, ze skłonnościami bardziej homo- niż hetero-

- skłonność do nieustannego pouczania innych, moralizowania

- umiejętność wygłaszania długich i obfitych mów, przemów, kazań

- umiejętność wyciągania kasy od ludzi (doskonale wykształcona, także bez przymuszania ofiarodawcy)

- umiejętność podporządkowywania sobie władz lokalnych, instytucji państwowych itp

- umiejętność wysługiwania się innymi ludźmi w celu posprzątania posesji czy dostawy niezbędnych dóbr, towarów

- śpiewa, gra, potrafi intonować głosem (trochę zajęć muzyki w seminarium i dałby radę nie fałszować)

- bardzo ceni pinionszki

- pobożny, bogobojny

- sympatyzuje z tradycjami patriotycznymi, narodowymi

- umiejętność manipulowania poczuciem lęku (np strach przed piekłem)

- umiłowanie cierpienia, cechy charakteru z przypisywaniem sobie roli mesjańskiej
#kononowicz
  • 16
  • Odpowiedz
@InnyPunktWidzenia: nie zdążyłem czytać do końca, a już dałem plusa.

Tylko jest mały problem, knurek nie słucha się nikogo, więc zaraz by go #!$%@? xD

Chyba że strach przed piekiełkiem by był silniejszy (w co wątpię)
  • Odpowiedz
@InnyPunktWidzenia: zacna analiza, ale ja bym przedstawił jego profil inaczej..
np, skoro zatrzymał się w rozwoju mentalnym w wieku 10lat, to gdzie tu jakieś miejsce na życzeniowe wciskanie mu homotendencji.
albo ka$$a =imo, on pieniążków nie ceni - znowu można odwołać się do 10latka - co mu dasz, to #!$%@? na duperele.
czyli nie leci na hajs, bo nie jest w tym kierunku za bardzo rozwinięty.
za takie cechy jak zazdrość
  • Odpowiedz
może lekarzem byłoby mu ciężko zostać, a np jakie miałby problemy w wyższej szkole policji?


@Nizarlak_Horoszczanski: Jest spasiony od zawsze, nie umie stosować się do najprostrzych poleceń, nie przeszedłby testów psychologicznych. Ja bym go widział jakoś w roli księdza na zadupiu typu wilkowo, jakby się zaczął kształcić w młodym wieku dałby spokojnie rade myśle.
  • Odpowiedz
Jest spasiony od zawsze, nie umie stosować się do najprostrzych poleceń, nie przeszedłby testów psychologicznych. Ja bym go widział jakoś w roli księdza na zadupiu typu wilkowo, jakby się zaczął kształcić w młodym wieku dałby spokojnie rade myśle.


@Midnight_Animal: harari mówi, że każdego można zhakować - konon ma na tyle animalnego sprytu, że nie tylko najprostsze polecenia by wykonywał, ale i te bardziej skomplikowane..
no więc czy konon po odpowiednim przeszkoleniu
  • Odpowiedz