Wpis z mikrobloga

Siemka, chciałem sie pochwalić, że rok po rozpoczęciu prowadzenia Airbnb udalo mi sie utrzymac status superhosta, pracując ciężko aby utrzymać bardzo wysoki standard oferowanych przeze mnie pobytów. Z tej okazji robię #rozdajo, wśród plusujacych wylosuje osobę (jakoś pod koniec tygodnia), która dostanie zniżkę 50 zl na pobyt w moim nowym airbnb w Łodzi, które otwieram w sierpniu (zielonki, fani patostreamow i gal typu famemma, nie biorą udziału). Jezeli będą chetni zrobie też maly poradnik dla podróżujących, ktorzy korzystają z airbnb, a jeżeli znajdą sie tacy ktorzy chcą zacząć działać sami w tej dziedzinie i potrzebują rady walcie śmiało :)
#chwalesie #podroze #podrozujzwykopem
Quesedilla_dostojewski - Siemka, chciałem sie pochwalić, że rok po rozpoczęciu prowad...

źródło: comment_16571006852LLmamorVAS9GKWey3O6U1.jpg

Pobierz
  • 32
@sked: w każdym kwartale trzeba utrzymywac średnia ocen powyzej 4.8, miec wskaznik anulowania ponizej 1.0% (dotyczy anulowania przez gospodarza) oraz wskaznik aktywnosci powyzej 90% (100% to zawsze odpowiadac na pytania badz prośby o rezerwacje w ciagu 24h) no i minimum 10 pobytów.
Myślę, że najważniejsze sa cena i lokalizacja, ale ostatecznie ludzie zapłacą więcej za pobyt w dobrze ocenianym miejscu, ja zaczynalem z ceną o okolo 40% niższa niz mam teraz,