Wpis z mikrobloga

i dziwnym trafem są one w 99% albo z anonima albo od bywalców #przegryw i pochodne, a reszta #!$%@? w to wierzy i bierze za prawdę objawioną

Zarabiam dużo mniej niż żona, zawsze tak było i raczej nie ma szans na zmianę, styki popalone?


@Deska_o0: zbierasz już na adwokata? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

To niestety nie są urojenia przegrywów a zwykły fakt. https://www.kiplinger.com/personal-finance/603298/women-who-make-more-than-their-husbands-should-watch-out
bo #!$%@? mnie pozwa za nazwanie ich po imieniu czy o czym bredzisz?


@Deska_o0: nie, bo małżeństwo w którym to kobieta zarabia więcej od męża, jest bardziej podatne na rozpad. Adwokat nie na #!$%@?, ale na żonkę. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Karl_Tofel: po co mi adwokat? Zabierze dom który kupiliśmy wspólnie i jest na nas czy mieszkanie które również jest na nas a płaciła ona? Swój samochód zatrzyma a co z tym który jest na mnie a za który ona płaciła? O elektronikę mam się martwić czy jak? xD
Współczuję twoim znajomym o ile ktoś ma takiego pecha i nim jest
@MrProperr: tak oczywiście w końcu przegryw który masturbowal się dziesiątki razy do dużo brzydszych tak napisał, jeżeli ktoś ma pecha być twoim znajomym to współczuję, na szczęście raczej brak takich osob
@MrProperr: leciałbyś z wywalonym jęzorem do Doroty Weltmajster, problem w tym że przez brzydki wygląd żadna nie chce zobaczyć jak toksyczny masz charakter i dowartościowujesz się na tych #!$%@? tagach