Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
jako jedyny z rodziny mam zdaną maturę i jak na warunki w których dojrzewałem, dodatkowo od gimnazjum borykam się z lękiem przed matematyką, zdałem ją dosyć dobrze (polski 39%, matma 71%, angielski 100%, ang. roz 70% matma roz 30% infa roz 35%) biorąc pod uwagę wykształcenie i środowisko w jakim dojrzewałem, niestety nigdy nie będzie mi dane dostać się na topowe uczelnie w polsce właśnie ze względu na stres (mieszkam z alkoholikami), miejscowość (małe wyludniające się miasteczko) i edukacje (nauczyciele mieli dosłownie #!$%@?). Czy uzyskane wyniki pozwolą mi się dostać na jakikolwiek kierunek inżynierski na jakiejś uczelni i w końcu wyjechać z tego przeklętego miasta?
#studia #matura #informatyka #inzynieria

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c4775ee3a23c3358e5d493
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@AnonimoweMirkoWyznania: Zrób leap of faith, zaczep się o jakąś pracę w mieście wojewódzkim, wynajmij jakiś pokój (jesteś w uprzywilejowanej pozycji, bo do 26 roku życia masz zerowy pit) i studiuj zaocznie. Wbrew pozorom, wyrwać się nie jest trudno, choć na początku może być trochę ciężko. Ale to na pewno jest lepsza alternatywa niż gnić bez perspektyw w dysfunkcyjnym środowisku.