Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Gwoli wstępu - rozstałem się z byłą kilka miesięcy temu, było mineło, ogarnąłem się i zacząłem sobie podróżować samemu, bo lubię, a nie mam obecnie z kim

Strasznie mnie zdziwiło jak dziwnie/krzywo patrzy się w pensjonatach/hotelach/knajpach/szlakach na singla. Szczególnie w knajpach, mniej w miejscach noclegowych, najmniej na szlakach

W polskich knajpach to jest jakiś dramat. Po pierwszym pytaniu 'czy pan jest sam' (żeby nie było, to uważam za całkowicie normalne, bo zawsze może się ktoś dosiąść) zaczyna się festiwal. Nagle stajesz się niezauważalny dla kelnerów a przechodząc patrzą sie jak na jakiegoś kosmitę - zwykle z damskiej części obsługi

W hotelach już ze 2 razy dostałem pytanie czy możemy zamienić pokoje bo ten będzie lepszy dla rodziny z dzieckiem czy coś podobnego - zawsze rezerwuje przez booking

czy to jest serio takie dziwne że ktoś zamemu podróżuje?

#podroze #logikarozowychpaskow #przegryw

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c447ee9ecbc141b2f2c160
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 30
@miauczar: znajomy pojechał sam do Egiptu ( ͡° ͜ʖ ͡°) sama chętnie bym tak podróżowała ale raz, słabo u mnie z angielskim, dwa, jako kobieta jestem łatwym celem dla jakiegoś gwałciciela. Gdybym miała pewność że będę bezpieczna to podróżowała bym sama, mój niebieski nie przepada za podróżami.
@AlienFromWenus: no i co z tego? o ile? jakie są szanse na niebezpieczne zdarzenie? zjeździłem samotnie 20 państw rowerem + Polskę tez rowerem, kajakiem, chodziłem górach, wszędzie sam jak palec. I wiesz co mi się zdarzyło? nic. Pierwszy raz w życiu pojechałem z kimś pod namiot a nie sam, pierwszej nocy ktoś się zakradł do nas xD musiałem w środku nocy na totalnym zadupiu wyskoczyć z namiotu z nożem i typa
@AlienFromWenus: czesto jak cos sie wydarzy to zazwyczaj ktos byl w grupie ale taka impreza ze nikt nie nie zauwazyl.. Ta dupa co ja w wgipciw zaciukali sama nie byla..

Chyba ze nie slyszy sie o tych zaginionych samych bo nie ma kto zglosic xD

A tak na powaznie to jak ktos ma miec jazdy z innymi na takich wyjazdach to chyba oczywiste ze lepiej sameku.
@jakiezycietakiarab: możliwe, jednak będąc mężczyzną ma się przewagę nad kobietą już na starcie.
A i jeśli ktoś myśli, jest przygotowany, to nic mu się nie stanie, ale jak ktoś jest zielony, nie wie nic ale jedzie w ciemno to może mu się coś przytrafić więc to zależy od osoby, nie wiadomo, jaki jest OP.
@AnonimoweMirkoWyznania: Myśle, że wyolbrzymiasz. Od lat podróżuję samemu, nie zawsze ale bardzo często. Najdalej samemu byłem w Emiratach Arabskich, a ostatnio w Słowenii i we Włoszech. Przejedź się kiedyś do obcego kraju i przenocuj w jakimś tanim hostelu. 99% osób tam będzie samotnymi podróżnikami, to ci da pewność siebie i zrozumiesz, że ludzie mają wyj#bane czy jesteś sam czy nie.

A kelnerki olewały cie pewnie z innego powodu, może miały dużo