Wpis z mikrobloga

@Markowsky95: jest roznica miedzy jednym z amerykanskich streamerow, gdzie w teorii kazdy inny amerykanski streamer serwujacy globalny content moze ich zastapic. A zabic najwiekszego polskiego streamera, ktory dowodzi grupa streamerow.

Naiwne jest porownywanie jakichs cyferek bez kontekstu xD szczegolnie jak sam przyznajesz, ze nie wiesz za co tamten typ byl zbanowany xDDD
@NewBlueSky: a i przyznaję, ze nie wiem za co dostał bana xD zaskoczę Cię, sam Dr.Disrespect przez pewien czas nie wiedział xD od pewnego czasu zna powod, ale jak dobrze pamietam nie pochwalił się powodem banicji, bo sprawa trafila finalnie do sądu.
@NewBlueSky: przeciez taki Dr.Disrespect robił większe liczby i hajs niz cale XI, więc ciezko mowic o zastąpieniu kogos takiego.


@Markowsky95: i co z tego? powiedzialem, tu nie chodzi o cyferki xD tu chodzi o pozycje, nie bedzie nigdy drugiego Xayoo. Nikt nawet nie jest blisko jego cyferek ale nie liczac cyferek nikt nie zbuduje takiej pozycji jak xayoo, pewnie nawet nikt nie chce, bo latwiej byc marioneta pod reklamy. Gdzie
@NewBlueSky: nie uwierzysz, ale z takiego xayoo tez się przerzucą xD i co ty mowisz o jakiejś marionetce pod reklamy jak twoj mentor ksajo taki sam się zrobił xD
Globalnie to takich "Srajów" jest pewnie wiecej niz jeden, dzieci przerzucą się na kogos innego hehe. Chociaż angielskiego się nauczą. Mogą do Speeda iść.
A i aktualna pozycja xayoo jest #!$%@?, zrobił rekord polskiego Twitcha, bo powrócił po przerwie i to dość
@Markowsky95: w jakims sensie tak, a z drugiej strony to widac nawet w grupie XI, ze ich widzowie osrywaja tych gorszych i czekaja na wiekszych i tak. Jakby to byl typowy streamer nijaki to by nie bylo tego problemu, bo tam miedzy soba nijacy streamerzy sie nie wyrozniaja wiec widzowi rzeczywiscie obojetne czy w tle leci jedena czy druga marioneta.

Ale nielogicznie gadasz xD Twitch moze miec w niego #!$%@? bo
@NewBlueSky: to tez racja, ale trzeba czasami pomyśleć co jest lepsze. Byc nijaki jak Erwon i mieć duzy fanbase czy jednak odwalać takie cos jak XI i kończyć wczesniej karierę na Twitchu.

Nie gadam nielogicznie tylko odpowiadałem na twoje gadanie o jego pozycji, która nie jest taka super jakby mogło się wydawać, jakbyś zauważył moj post byl właśnie o możliwej banicji dla tego osobnika.
@NewBlueSky: Pago nie raz takie coś odwalał i dostawał lekkiego bana, pewnie pod wzgledem banow jest jakims rekordzistą xD. Inaczej cos pokazać a inaczej robić akcje jak XI. Pogódź się, że twój "mentor" to zwykła pała życiowa, która nie ma za grosz rigczu. Tyle ode mnie
@Markowsky95: ale to ty ogladasz twitcha jak jakis zjeb, sypiesz nickami randomków, jakies info o nich xD dla mnie to malpa w cyrku, cwansza od innych ale nadal malpa. Jesli mam ogladac jakas malpe to wole ta cwana, charyzmatyczna, niz te nudne ale nie mowmy tu o mentoringu xDDDD

Tu po prostu chodzi ze tacy ludzie jak ty ubzdurali sobie jakis rigcz czy cos, a to o co placzesz to realny
@NewBlueSky: oglądam twitcha jak jakiś zjeb xDD
Mordo ja Ciebie nigdzie nie wyzywam a Ty juz nie mając nic do powiedzenia musisz okazać się na koncu idiotą, ktory nawet jakichś argumentów nie umie zarzucić tylko jakaś #!$%@? gadka o tym, że kazdy tam to małpa po czym sam mowisz, ze ogladasz xayoo, który streamuje na Twitchu xDD
I nie mów na mnie dziecko, bo w moim nicku masz odpowiedź ile mogę
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Markowsky95: doc dostał bana za chęć wyruchania twitcha na hajs (przy negocjacji mówił że youtube daje mu więcej, gdzie takich rozmow ponoć nawet nie było, więc twitch się #!$%@?ł i dal mu perma). Już lepiej porównywać do takiego xqc gdzie chlop ma 3 strike za dmca, a po 3 ponoć jest perm a chlop dalej streamuje

Jeżeli ktoś serio mysli ze regulamin twitcha nie jest wybiórczy to uprawia niezły cope
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Markowsky95: pisze co mysle i jak dzialam, ogladanie streamow to rak i strata czasu. Zasada jest prosta, jesli ogladam cos na yt zwiaznego z youtuberami, streamerami itp to oczekuje malp ktore beda mnie zabawiac ale nigdy nie pojde na ich koncert, nie bede aktywnym widzem, nie bede im wysylac donate ani nie kupie ich merchu.

No wlasnie nie potrafisz rozdzielic zycia realnego od zabawy, to twitch, oni nawet nie musieli tego
@NewBlueSky: ale w ogóle piszesz jakieś brednie nie nawiązujące do mojego posta.
Oglądaj co chcesz, ale oglądając swoich guru na ttv a potem wyzywając kogoś od zjebow, bo ktoś również śledzi tę platformę trąci mi tu lekką hipokrytką.
Życie realne a zabawa? Serio myślisz, ze twój guru nie robił tego z premedytacją i wcale nie myślał, ze to zabawa ? I to Ty próbujesz kogoś uczyć życia nie widząc co Twoj
@Markowsky95: co tu nie nawiazuje? XD myslales ze kazdy dolaczy do twojego kółeczka hejtu pod przykrywka morlnosci i pseudo rigczu? XDD

Ale ja już pisałem wiele razy, z socjologicznego punktu widzenia nic nie szokuje, to normalne, zdziwilbym sie gdyby ktos z taka historia i pozycja jak on nie bawił sie z robakami w ten sposob (i to nie moj idol, po prostu osoba, ktora ma pewna pozycje, dlatego nie bede szukal
@NewBlueSky: widzisz, próbujesz mi wmówić jakich ja mam idolów i kogo oglądam nie wiedząc nic o mnie i nic z twojego #!$%@? nie nawiązuje do mojego posta, tylko piszesz te swoje brednie i myslisz, ze wiesz coś o zyciu patrząc na swojego pseudo streamera zakolaka.

Walisz jakieś papko gowniane morały myśląc, ze wiesz coś o zyciu gdzie tak na prawdę ktos Cie kiedyś uświadomi, ze tak świat nie wyglada. Nie kazdy
Osoba, która ma pewną pozycję nie musi nikomu nic udowadniać, tylko mala zakompleksiona #!$%@? z małym #!$%@? będzie próbowała pokazać swoją wyższość gdzie tak na prawdę jest niskim człowiekiem o słabej głowie xD

Rozumiem, takie zachowania mogą imponować, ale jedynie debilom. Dziwi mnie natomiast fakt, że tacy widzowie potem tak samo odnoszą sie do innych jak oni do konkurencji. Dobrze o was mówią, sekta xayoo i #!$%@? umysłowego pod przykrywką smieszków i
@NewBlueSky: gdzie się nimi podniecałem? Znowu sobie dopowiadasz a nie wiesz totalnie nic. Właśnie Ty podniecasz się wyimaginowanym swiatem swoich streamerow z XI a potem przenosisz to do wlasnego swiata myśląc, że kazdy jest jak ta banda #!$%@? xDD
Weź wyjdz, bo troche szkoda mi mojego czasu na takiego bezbeka, napisalem tylko, ze skoro Dr.Disrespect dostal bana to taki smieciuch jak zakolak też może wyrwać za to jakim frajerem jest i