Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
dostanę się gdzieś na filologię angielską z wynikiem ang pp 88% pr 88% i polski 51%? Są uczelnie, które biorą tylko pod uwagę tylko angielski? bez polskiego? #studia #rekrutacja #matura #studbaza

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62c433f59ecbc141b2f2c00c
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Roczny koszt utrzymania Anonimowych Mirko Wyznań wynosi 235zł. Wesprzyj projekt
  • 11
@Bartezwon: Dobrze, teraz na magisterce jest i idzie na drugi rok (czyli w sumie na 5), ja sam z matmy miałem 65% chyba czy jakoś tak z informatyki 4% XD (nic się nie uczyłem do niej) i tez jestem na informatyce i za 2 dni się bronię i po tym magisterka wlatuje
@FreakingAwesome: Uni łdz, byłem na politechnice przez rok ale #!$%@? błagam, jeśli chce się po tym pracować gdzieś to trzeba się od zerwa wsyztskiego uczyć bo #!$%@? tam rzeczy uczą które się dziś wykorzystuje, a żeby się dostać to musisz mieć zaraz wracam wsyztskiego powyżej 90% szkoda gadać jaki bezsens
@dyskutek2: byłem na polibudzie na innym kierunku (rok przejściowo), koledzy z liceum poszli na infe właśnie na polibude i po drugim roku też poszli na uniwerek bo nie dość że było ciężko to nie uczci nic co miałoby sens w dzisiejszej pracy