Wpis z mikrobloga

Cieszę się jak głupi :) Mając w głęboko w dupie wszystkie stereotypy o właścicielach aut. Dziś zadatkowalem VW sirocco! :D Zawsze mi się podobał. Kupuje z tą awaryjna jednostką TSI ale z full książka. Cena też była niezła ze względu na opinię o silnikach z tamtych lat. Zostaje mi w razie czego rezerwa na duży remont. Z partnerem braliśmy jeszcze pod uwagę audi TT 2gen (ceny jeszcze bardzo wysokie), mustanga 2006 (duże spalanie) i VW eosa (mały wybór). I koniec końców jest sirocco. Po serwisie od razu wycieczka w Polskę. Najwyżej panewka się obróci xD

Bubsy3D - Cieszę się jak głupi :) Mając w głęboko w dupie wszystkie stereotypy o właś...

źródło: comment_1657029881MdIc1z9zsaYaF2ttmDph9p.jpg

Pobierz
  • 26
@Bubsy3D: tak trzeba żyć murku! Ja tez wziąłem to na klatę i kupiłem jaguara XF z 3 litrową benzyną z kompresorem. Na razie zero przygód ale za to satysfakcja ogromna
@Bubsy3D golfik z inną karoserią, czy ładny? Kwestia gustu, mi się podobały kiedyś. Ważne że robię się podoba, co do silnika: każdy kto kupił z mi znanych osób wadliwe TSI bardzo się finansowo przejechał na tych samochodach. Remonty drogie, sprzedaż ciężka.
@Bubsy3D: Pozdrawiam, również posiadam (òóˇ)
@Drmscape2: ja właśnie nim jeżdżę na uczelnie i część liceum przejezdzilem ale teraz to inne czasy, wtedy za mniej niż 70k nie dało się dostać nawet używki
@Homar_smazony_na_wolnym_ogniu: 2.0 tsi albo 2.0 tdi różnice są dwie
Pierwsza:
Mój kolega ma tsi ja tdi, jeździmy trasę 30km, na miejscu mam spalanie 4.5L/100 a on 10.5L/100
Druga:
Może i mam takie spalanie ale jak mu wydech gra to głowa mała
Tak to wszystko podobnie