Wpis z mikrobloga

@Tical94: róznica miedzy kato i wroclawiem np. Wynika tylko z pieniędzy i z niczego innego. Gdyby wyremontowac 100% tego co jwst w centrum to byloby to jedno z najladniejszych moast w polsce. Mam na mysli wyremontowac, nie odbudowywac.
Wrocek czy krakow musial byc odbudowywany bo byl zjiszczony w duzym stopniu
@Tical94: generalnie to mam zle opinie o ludziach ktorzy mowia po co ktos tu przyjezdzal. A jak ci ludzie nysla, skad sie wział krakow? Z ziemii wyrosł? Czy wroclaw? W miejsca trzeba inwestować, a jak beda takimi malkontentami ze "po co, na co" to nigdy to miejsce nie bedzie idealne.

Krakow, wroclaw juz dostal duzo przsz 30 lat z wielu źrodeł. Teraz czas na katowice czy lódž
@paul772 nie oglądałem bo jako przyjezdny zauważyłem że zwiedziłem więcej miasta niż niejedent tutejszy i tak na prawdę oprócz parku Kościuszki, 3 stawów i parku Śląskiego który tak na prawdę jest w Chorzowie nic tu nie ma, a zabudowa taka jak w każdym innym polskim mieście... kamienice nic więcej
@Tical94: w sensie chodzi ci o restauracje? No bo w sumie czego chciec jak sie wychodzi? We wrocku tez masz tylko architekture i restauracje, tylko po to sie wychodzi na miasto xD

To prawda ze oferta restaurayjna moze byc wieksza, ale nie jest przez malkontenctwo ludzi.
Zamiast zachecac to sieja defetyz. Wiec jak ktos ma otworzyc swoja knajpe w takim miejscu?
@Tical94: ostatnio byl WUF i oprowadzalem mozambijczyka ktory jest jaoims dyrektorem i jeździ po swiecie na konferencje itp. Byl bardzo zadowolony co mu pokazalem.
Akademia muzyczna, parlament slaski, archikatedra niedaleko sejmu czy bazylika w panewnikach. Ogolnie podobala mu sie architektura.