Wpis z mikrobloga

Chce Ci się wylistować te punkty?


@kodobi: Zadajesz celne pytanie bo szczerze mówiąc to tak średnio mi się chce tłumaczyć show biznes na wykopie;) Powiem tak: jako człowiek, który jest miłośnikiem muzyki ogółem i stara się orientować w każdym gatunku przynajmniej jako-tako, trochę śledziłem Hot16Challenge2 czyli zbiórkę covidową i pamiętam, że jak wtedy zobaczyłem YL to stało się dla mnie oczywiste, że to będzie w krótkim czasie "maskotka sceny hh"
  • Odpowiedz
srajacym tu na leosie (o ktorej wiem niewiele ponad to, ze istnieje) przypominam, ze dwie dekady temu banda pajacow o nazwie Ich Troje szturmem zdobyla polskie listy przebojow grajac totalna srake xD dlatego jestem jakos sceptyczny co do pogladow, ze kiedys bylo pod tym wzgledem lepiej
  • Odpowiedz
@Koleszkaleszka: to wy wlasnie jestescie pokoleniem, które żre byle tandetę i nie potraficie się do tego przyznać. To, że coś lubisz, nie oznacza, że powinieneś to lubić, a tym bardziej chwalić się taką tandetą. Nie każde gówno powinno być popularne, a Young Leosia to JEST gówno.
  • Odpowiedz
@Taki_tam: Ale jak chcesz sprawić, żeby takie utwory nie były popularne? Nic z tym nie zrobisz, nie zmusisz ludzi, żeby słuchali innej muzyki, bo obecnie taka jest kultura masowa (nie tylko w muzyce, ale tak samo w przypadku kina, filmy są generalnie słabsze niż jeszcze 30 lat temu). Dzisiaj masowo robi się również muzykę, nie tylko produkcja przemysłowa. Nic też nie poradzisz na to, że w radiu najlepiej, żeby utwór
  • Odpowiedz
@RedSensej: no jasne, ale po prostu - słucham tego i to jest dla mnie gówno, więc wyrażam swoją opinię. Taki standard jest dla mnie nieakceptowalny i tyle, nie muszę przyzwalać wszystkim na wszystko.
  • Odpowiedz
@Jrv20 a czy ja muszę to wiedzieć? Wszedłem na kartę na czasie i odpaliłem klip znanego gościa, któremu wpadło mnóstwo wyświetleń w krótkim czasie. Mogłem więc założyć, że coś chłop sobą reprezentuje ;)
  • Odpowiedz