Wpis z mikrobloga

Cieć który siedzi na ochronie w kołchozie w którym pracuję kupił sobie jakiś gównomotor. Typowa wiejska pierdziawka oklejona w jakieś gwiazdki i pomalowana na żółto. Stawia go na środku przejścia, jak się wychodzi z zakładu tak żeby wszyscy widzieli, a jak jest zmiana zmiany i ludzie przychodzą/wychodzą to on się przebiera w swój strój na motor i stoi koło niego, potem jak już się ludzie rozejdą to z powrotem przebiera się w swoje cieciowe ciuchy z napisem ochrona xD. Brzmi jak jakaś pasta, ale to jest autentyk xD
#pracbaza #motoryzacja #motocykle
  • 75
@LubieGroszek: fakt, trochę to smutne, ale może spróbuj powiedzieć mu że ma ekstra maszyne, pooglądaj chwilę że niby ci się podoba - sprawisz gościowi tyle frajdy że sobie nawet nie wyobrażasz.
@LubieGroszek Patrz jak się ludzie zesrali bo dziad musi podreperować swoje ego i stawia motocykl na środku przejścia. Oczywiście winny jesteś Ty, bo oni wiedzą idealnie jak on się zachowuje w ciągu dnia i jakim człowiekiem jest, ty masz do niego zagadać, pochwalić i jeszcze buty całować. Ojej biedny facet, nic w życiu nie ma, to jest jego jedyne szczęście chlip chlip, daj mu się pocieszyć XDDD

Każdy jest kowalem swojego losu.
https://copypasta.pl/pasta/169/motur
bądź mno
anon, lvl 18
techbaza
masz w klasie ziomka
ma ksywę motur, bo jest fanatykiem motocykli
fanatykiem to mało powiedziane
#!$%@?ło mu na punkcie jednośladów
rok temu starzy kupili mu jakiegoś pierdzika co to rozpędza się do 23 km/h w 28 sekund
od tej pory motur non stop #!$%@?, że jeżeli umrze to przynajmniej ze świadomością, że robił to co kochał XD
#!$%@? żeby na takim guwnie się zabić to
@erdetmxt:wiara w wykop pierwszy raz od paru lat częściowo przywrócona; następny level jest taki że jak widzisz że człowiek tak usilnie chce się pokazać to pajacujesz że nic o tym nie wiesz i zabijasz mu pione, ze zajebisty motor. Ciebie to nic nie kosztuje a on jest szczęśliwy. No ja #!$%@? na ten ulubiony wykopkowy chlopski rozum. Szczęście dla chłopa.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@LubieGroszek: Ma chłop przynajmniej jakąś pasję i zajafke i chce się nią pochwalić. Lepsze to niż darcie #!$%@? i #!$%@? wódy w robocie czy po. Zresztą jak masz motocykl to zrozumiesz jak nie masz to nawet nie próbuj xd
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@LubieGroszek: Mam podobnego znajomego, chłop lubi do mnie przyjechać w środku lata na motorze w pełnym kombinezonie i chodzi z kaskiem pod pachą gdzie się da, żeby tylko jak najwięcej ludzi wokół zobaczyło, że oto macie przed sobą wspaniałego motocyklistę. Potrafi podsłuchać rozmowę ludzi w knajpie ze stolika obok, wstać, podejść do nich i zacząć #!$%@?ć małolatów rzucając teksty typu "wytłumacz mi, dlaczego jeździsz na "klozecie" (skuterze), a nie kupiłeś sobie