Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@EgoZet: IP swoją drogą, pierwszy plik (ten na 56... jpg) wskazuje na brak edycji (nie zmienił nazwy pliku) tylko wrzucenie zdjęcia z telefonu i mogą być tam metadane z koordynatami GPS.

@MarianoaItaliano: większość image boardów i innych tego typu serwisów automatycznie usuwa EXIFy przy wygrywaniu plików.
  • Odpowiedz
@Absurd_69_: Większość smartfonów jak masz włączoną lokalizację w telefonie geotaguje zdjęcie koordynatami GPS żeby potem można było zobaczyć gdzie zrobiłeś zdjęcie, ale jak ktoś wyżej wspomniał EXIF był niestety wyczyszczony, wystarczy prosta edycja pliku w paincie i te dane się usuwają ale plik surowy bezpośrednio ze smartfona zawiera różne informacje jak ISO, migawka, czy lampa błyskowa była uruchomiona i takie tam dane..
  • Odpowiedz
dane chłopa i rodziny będą upublicznione przed policją


@pszemczyslaw: a co ma z tym wspólnego rodzina? Chcesz piętnować niewinnych ludzi, bo trafił im się jeden zjeb w rodzinie?


A co do komornika, jeśli faktycznie robił takie rzeczy to mam nadzieję, że było to zgłoszone bo gościu nie powinien wykonywać tego zawodu. Takie rzeczy są w ogóle legalne?
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132

A co do komornika, jeśli faktycznie robił takie rzeczy to mam nadzieję, że było to zgłoszone bo gościu nie powinien wykonywać tego zawodu. Takie rzeczy są w ogóle legalne?


Byku, mi komornik łapał dlugoli na procesji w Boże Ciało i dokonywał doręczeń bo książęta udawały ze co chwilę zmieniają adres albo plombował samochody na stacjach paliw.
Jeśli kogoś #!$%@? to dłużników.
  • Odpowiedz
@QuaLiTy132 wiesz niektórzy komornicy to też #!$%@? i dla wierzycieli, więc zawsze trafi jakiś rodzynek.
Ale jeśli dłużnik jest normalny, bierze na klatę spłatę i nie wola jaworowiczowej bo 'przyszły i telewizor dzieciom zabrały' to komornik też zachowuje się normalnie i da się z nim dogadać w wielu kwestiach.
  • Odpowiedz