Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
W piątek byłem na basenie cały dzień, spaliłem se stopy(górną stronę) i szczerze powiedziawszy to ledwo chodziłem w butach, samo założenie skarpetek było męką xd

I teraz mam takie pytanie, za ile mniej więcej dni stanie się to znośne w odczuciu i będę mógł chociażby wrócić do pracy? Na necie wyczytałem, że oparzenia goją się do czternastu dni(te pierwszego stopnia) i do 20 dni te drugiego stopnia

Tylko mi nie chodzi o pełne wygojenie tylko kiedy nie będę aż tak tego czuł

Oparzenie jest pierwszego stopnia(z małym wyjątkiem, tylko na prawej nodze na trzech małych palcach mam bąble, z czego jeden już pękł po mojej niedawnej wizycie w sklepie)

Skóra już zaczyna się łuszczyć i nie czuje takiego gorąca jak to było pierwszego dnia, że skóra sama w sobie była kaloryferem

W piątek na przykład ledwo chodziłem i każdy krok był bólem, teraz byłem w sklepie i może nie był to jakiś okropny ból ale czułem każdy krok i raczej wątpliwe bym wytrzymał osiem godzin chodzenia

Polecacie w ogóle jakoś zabezpieczyć ten pęknięty bąbel czy olać?

#oparzenia #medycyna #kiciochpyta #slonce
  • 8
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikzmiednicy: byku, wiesz może czy jak założę skarpetki na stopy posmarowane tym alantanem to nic się nie stanie? Typu maść się zeschnie, zlepi ze skórą itd. i potem będę ściągał skarpetkę razem ze skórą?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@sikzmiednicy: o wiele lepiej, już normalnie chodzę w butach ale wczoraj po dłuższej wizycie w sklepie wyskoczyło mi jeszcze więcej bąbli na palcach i chyba jednak powinienem na dupie siedzieć cały czas xd