Wpis z mikrobloga

Na miedzi niedźwiedzie nie biorą jeńców, wyrzynanie byków w pień może trwać nadal.
18 czerwca wrzucałem wpis o miedzi opisujący możliwą zwałę na interwale tygodniowym i miesięcznym. . Tak się jakoś dziwnie złożyło, że faktycznie rynek się sypie w dół jak szalony.
Z czysto technicznego punktu widzenia nie jesteśmy nawet w połowie drogi. Rynek teraz siedzi na poziomach, przy których się konsolidował na przełomie 2020 i 2021 roku.
Cel to niezmiennie wartości od 3,09 do nawet 2,89 centów za funt.
Konsolidację na tych poziomach sugerował na podstawie orderbooku @bruhhhhhhhh w tym wpisie i okazuje się, że siadło w punkt.

Skalę pogromu na bykach dobrze zilustruje to jak łatwo było wyciągać kasę z krótkich pozycji. Wrzucam screeny z jednego mikrusa, którym bawiłem się od pierwszego wejścia. Na 17 transakcji tylko 3 zakończyły się na BE i 1 na SL. Takie rzeczy nie dzieją się na rynkach, na których popyt ma cokolwiek do powiedzenia. Nawet jak dobrze idzie DT, to takie rzeczy się zwyczajnie nie dzieją.
To jest rzeź, która może trwać nadal po zakończeniu obecnej konsolidacji, która powinna dać jakiś odpoczynek pałowanemu czym popadnie popytowi. Gdyby jakimś cudem rynek wybił się z impetem w górę, to może coś to zmieni. Może.



#gielda #smiesznekreski #inwestycje #kghm
DJ007 - Na miedzi niedźwiedzie nie biorą jeńców, wyrzynanie byków w pień może trwać n...

źródło: comment_1656931809wVZ9UdR9gNRpZjYxSsVhY6.jpg

Pobierz
  • 1
@DJ007: ciężko znaleźć wejście przy obecnych wycenach, myślę, że warto by poczekać na jakieś drop base drop, dla odważniejszych drop base rally
ale bardzo ładnie rozegrane, sformułowana teza, poziomy wejść i tp - gratki :D pewnie przy większym locie byś mógł inaczej to trochę rozegrać, tzn. trzymać cały ruch no ale przy 0.01 nie ma mowy o skalowaniu się i trochę trudniej przeprowadzić taki długi trade, o wiele łatwiej o jakieś
bruhhhhhhhh - @DJ007: ciężko znaleźć wejście przy obecnych wycenach, myślę, że warto ...

źródło: comment_165696181234AfMGE3AXrWXpIEcEnaBH.jpg

Pobierz