Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@MirkobIog: Średnio wychodzi 0.7 kg/tydzień więc tempo chyba nie jest jakieś zawrotne. Sęk w tym, że zawsze byłem gruby, teraz gdy w niecały rok udało się zrzucić ponad 35 kg zastanawiam się czy mogę w jakiś sposób wspomóc proces regeneracji skóry do bardziej akceptowalnej formy.
@mskbeatbox z domowych sposobów może szczotkowanie ciała na sucho i jakieś kąpiele siarczkowe?

https://wizaz.pl/kosmetyki/produkt,44366,sulphur-zdroj-kuracja-siarczkowa-buska-maska-siarczkowa-do-ciala.html zerknij sobie na opinie, to kosmetyki polecane ma ujędrnianie, używam tej maski na zmianę z płynem do kąpieli Buskie SPA z tej samej firmy, osobiście takiego problemu jak ty nie mam, ale faktycznie skóra przy regularnym stosowaniu wygląda dużo lepiej. Do kupienia na allegro, stacjonarnie ciężko znaleźć tą firmę poza niektórymi sklepami zielarskimi. Są też kosmetyki siarczkowe z
@fuechsinn: Wielkie dzięki za tak obszerną odpowiedź i cenne rady. Obie opcje (szczotkowanie i kosmetyki siarczkowe) mogą być tym czego potrzebuję. Szczotka już zakupiona więc dziś wieczorem zacznę działać, maskę siarczkową może zacznę stosować po jakimś tygodniu-dwóch żeby za szybko nie wprowadzać aż takich rewolucji. Jeszcze raz dziękuję, jak efekty będą zadowalające może wrzucę jakieś podsumowanie jak to wyszło w moim przypadku.