Wpis z mikrobloga

Czasami pojawią się na tagu informacje, że Konon i Major #!$%@? konserwy dla psa i nagrali tuszenie jednej z nich na filmie. Nagranie, którego fragment widziałem, miało przepaść, więc nie dało się tego potwierdzić, ale info było przekazywane dalej.
Film jednak udało mi się w końcu odkopać, wyciągając z historii* aktywności konta google URL do usuniętego filmu, a później przeczesując archive po jego ID.
No i niestety, co prawda to co pojawia się na końcu nagrania wygląda jak utuszone konserwy dla psa (pic rel), ale wcześniej w filmie widać z czego to powstało. Ot zwykłe, obrzydliwie wyglądające, niemieckie pulpeciki - screeny dam w komentarzu. Podlinkuję też cały filmik, żeby każdy sam mógł sobie ogarnąć, ale raczej nic godnego uwagi.
Wiem że prawie #nikogo, ale że jakąś tam z legend udało się zweryfikować, to się tym dzielę xD


#kononowicz #suchodolski
Pobierz Zwanek - Czasami pojawią się na tagu informacje, że Konon i Major #!$%@? konserwy dla...
źródło: comment_1656873013bkPeKGVwN36z0cD7M39YG6.jpg
  • 15
Podmiana etykiet i cyk na patelnie, teraz taki numer by nie przeszedł. Bo sprawna gira menela Arona od razu by sprawdziła zawartość takiej puszki. Nie mogą sobie pozwolić żeby Konon zachorował.
@Zwanek: Wolę weganizm = wzmacnia orga (ni) zm:) Na prowincji wszystko jest droższe i gorszej jakości? Polscy "kucharze" po gastronomiku udają kuchnię włoską, chińską, meksykańską, indyjską itp. podając np. parówki:) Np. mięso to profanacja pizzy! A w knajpie się nie najesz, nakarmią cię odpadkami, przesolonymi, byś kupił napoje z pragnienia itp. To oszustwa fast foodów: dużo soli zmusza do kupna dodatkowo napojów, kawałek bułki (CHAM=BURGER) w cenie prawdziwego obiadu, pobudza apetyt,