Wpis z mikrobloga

SQ: 245 -> 250
BP: 145 -> 147,5
DL: 325 -> 327,5

total: 715 -> 725
waga: 92,1 -> 92,6
wilks: 451,25 -> 456,37

#!$%@? się ostatnimi spalonymi przysiadami, #!$%@?łem pół grama kofeiny i z 50 mg dmaa i nie mogło to nie pójść xD. Posłuchałem @bdm_bq i dołożyłem przysiady z dwusekundowymi pauzami do ostatniego bloku i choć robiłem je na razie tylko 3 razy, to myślę, że i tak już pomogły, a długoterminowo na pewno wyjdzie to jeszcze bardziej na plus.

Na ławie już prawie wyrównałem swój max z odbijaniem. 147,5 było lżejsze niż 145 miesiąc temu, więc liczyłem, że to 150 też pójdzie, no ale może pójdzie za miesiąc xD. Nadal myślę, że powinienem przytrzymać jeszcze tę pauzę, ale przynajmniej nie mam już żadnego problemu z odrywaniem dupy, a zawsze przy maxach się to zdarzało.

Martwy całkiem ciężko. Wydaje mi się, że to 330 poszłoby na świeżo, ale wolałem wcześniej dołożyć tylko +2,5 kg, bo głupio byłoby #!$%@?ć się pierwszy raz na DL xD.

Gdy na początku roku pierwszy raz pomyślałem o jakimś starcie, założyłem sobie minimum 250/150/300 w kategorii 93 kg. Martwy poszedł już dawno, teraz przysiad, za miesiąc czy dwa może ława z solidną pauzą. Obawiam się, że skończy się progres rzędu 10 - 20 kg konsekwentnie dodawanych co 4 tygodnie od prawie roku, bo zbliżam się do 93 kg (już teraz ważę najwięcej w życiu xD) i chyba będę się kręcił w 93 - 94 przez kilka miesięcy i próbował wycisnąć maksimum w tej wadze. Póki jeszcze jakoś to idzie, robię każdy bój osobnego dnia, a może od września spróbuję w końcu normalnie zrobić całość naraz, tak jak sprawdzałem maxy dawniej, ale przy śmieszniejszych ciężarach. Wtedy zweryfikuję czy z totala >725 nie zrobi się 680 xD.

Koniec bloku jeszcze w lipcu, więc cel na lipiec - BP 150 i DL 330 żeby ładnie zaokrąglić. Pozdro.

#mikrokoksy #mirkokoksy #silownia #trojboj
Xaroks - SQ: 245 -> 250
BP: 145 -> 147,5
DL: 325 -> 327,5

total: 715 -> 725
wag...
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Xaroks: No i tutaj środek ciężkości w siadzie o wiele lepiej wyczuty, widać ze na dole więcej kontroli i lepsze napięcie, także może coś już zaskoczyło (albo kwestia dyspozycji dnia, ale liczę ze 255 zrobione podobnie za miesiąc zobaczę ;).

Zajebiście Ci to idzie. Dokładnie takie wyniki w 93 sam chciałem celować w pierwszym starcie btw. Trzymam kciuki dalej
  • Odpowiedz
@bdm_bq: taka utrata równowagi jak ostatnio zdarzyła mi się chyba tylko raz w życiu, więc miałem jakiś gorszy dzień, ale te pauzy na pewno już sporo dołożyły. Może to częściowo placebo no bo mam za sobą dopiero te 3 treningi, ale czuję się pewniej na dole, więc oby poszło to 255 ;).
  • Odpowiedz