Wpis z mikrobloga

Szukam inspiracji na jakiś smaczny i zdrowy napój na upalne dni. Praktycznie nie jestem w stanie wysiedzieć bez 2-3 zimnych piwek albo 1l zimnego soku pomarańczowego lub napoju typu aloe vera. Niestety na dłuższą metę to nie wchodzi w grę, pierwsze przede wszystkim ze względu na alkohol a pozostałe dużą ilość cukru.
Problem w tym, że jestem #!$%@? i czysta woda jest dla mnie zbyt jałowa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Macie jakieś ciekawe patenty, jak to urozmaicić, a żeby nie ładować w siebie tony kalorii lub alko?
#gotujzwykopem
  • 37
@cweliat: Kwas chlebowy, ale od wojny na ukr pośrednikom odbija i ceny większe niż za piwo!
No i niektórzy to dziady i sprzedają napój nafaszerowany chemią jako "kwas chlebowy" gdzie napis [napój] małą czcionką a reszta wielkimi literami. ha tfu na takich...
Niemniej jak się trafi dobry produkt, pić koniecznie schłodzone, to na lato wspaniały, naturalny napój.
@paramyksowiroza: tylko nie mów o kwasie na kawie zbożowej bo to inny napój. Zdobycie prawdziwego razowego chleba nie jest proste. Zdradź proszę przepis lub wrzuć link, bo te co ja znalazłem w necie to niestety nie były dobre propozycje.