Wpis z mikrobloga

@Lujaszek: Polska szkoła chłopskiego rozumu w pełnej krasie.

Mógłby ktoś temu panu wytłumaczyć, że upały latem nie są niczym dziwnym. Dziwne są za to ciepłe zimy ze znikomą ilością śniegu i wzrost ŚREDNICH temperatur praktycznie we wszystkich miesiącach.

Ciekawe jest też to wspominanie o katarze w kontekście COVIDA, skoro akurat katar nie jest typowym objawem tej choroby.
@DunningKruger po prostu #!$%@? głupoty, co koresponduje z twoim nickiem. Gówno wiesz, a się wypowiadasz najgłośniej. Wręcz klasyczny przykład "zdroworozsądkowego" chłopa oderwanego od pługa.

No rzeczywiście dziwne że nie ma badań nad długoterminowymi skutkami choroby, która rozprzestrzeniła się 2 lata temu. Ale o tym też nie pomyślałeś, prawda? Albo specjalnie manipulujesz próbując prosić o dane, które fizycznie nie mogą istnieć, bo są ciągle gromadzone.

Ja przeszedłem Covid spokojnie, mimo to płuca miałem
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Hrjk: @magiczny_banan: winicie swoje spier.olenie za koronawirusa to wasza sprawa, nie moja. Wasze wyzwiska i agresja dobitnie świadczy o tym że każdy naokolo was ma z tego bekę i reagujecie juz na same wątpliwości agresją.

Zafarbujcie sobie wlosy na zielono i wpiszcie na profilu "they/them" i będzie git, wy jasnie oswiecone naukowe umysły ( ͡º ͜ʖ͡º)