Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1845
Szósty tydzień bez alko. Wczoraj byliśmy na urodzinowym bbq u przyjaciół. Gdy dowiedzieli się, że nie chce pić, to byly pytania dlaczego, czy nawet piwka nie strzele i to w sumie tyle. Nawet tak trudno nie było, wypiłem jednego Lecha free owocowego, nażarłem się jak prosię. No i pierwszy powrót od przyjaciół swoim autem a nie uberem.
Oby tak dalej szło to będę zadowolony. #alkoholizm
  • 179
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy: Twoje mierzenie wszystkich swoją alkoholiczna miara jest strasznie toksyczne i domyslam się ze dlatego nie miałeś problemu z zakończeniem znajomosci z dawnymi znajomymi xD
  • Odpowiedz
  • 0
@yeloneck nie wydaje mi się że jestem alkocholikiem, mam inne nałogi które mi bardziej szkodzą. Alko ograniczyłem bo moja wątroba się nie wyrabia. Tata zmarł na marskość wątroby ( i prawdopodobnie raka tejże), choć nie pił już ze 20 lat.
Jak zapijałem to na drugi dzień zawsze rzyganie z rana ( a nie upijalem się do nieprzytomności ). Czasem napiję się czegoś mocniejszego, ale żadko np podwójną szkocką. Teraz upić mi się
  • Odpowiedz
  • 0
@xdrcftvgy

@felur: zastanawiające jest to, że smakowe piwa 0% smakują jak oranżada, czemu więc wybiera te piwo a nie napoje słodzone?


Spróbuj Miłosław IPA 0. Niektóre lager są słabe w smaku to fakt. Zerówek smakowych typu jakieś radlery też nie rozumiem bo faktycznie wolał bym chyba kupić sprite :)
  • Odpowiedz
Ale gowno problemy ja #!$%@?, ja bez trzech piwek do spania się nie kładę. Lepiej się śpi, a tak to nie pije, tylko na imprezach. Wiec nie czaje jaki masz problem wypić ze znajomymi xD
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy
@aovv
Problem typowej alkoholowej ale nie patologicznej rodziny (czyli piwko po pracy piwko w weekend ale żeby się mocno napić to od święta) generalnie z ojcem były większe problemy. Sam w tym wszystkim też zauważam, że często wpadam w coś takiego, że przez tydzień potrafię wypić sobie piwko po pracy. Wydaje mi się, że jakiś problem jeśli już nie jest, to powstaje dzięki czemu też to ograniczam i nie staram sobie
  • Odpowiedz
Ale gowno problemy ja #!$%@?, ja bez trzech piwek do spania się nie kładę. Lepiej się śpi, a tak to nie pije, tylko na imprezach. Wiec nie czaje jaki masz problem wypić ze znajomymi xD


@Odmienec: chłop co napisał XD jaką logiką się kierujesz w swoich wywodach.

"nie piję, tylko na imprezach"
"ja bez trzech piwek do spania się nie kłade"
?
  • Odpowiedz
@podrokietnik: co to znaczy wypić piwko po pracy? jedno, a może kończy się na czterech. Generalnie limit definiuje WHO i zawsze jest napisane, że limit dla mężczyzny to dwa małe (330ml) dziennie z tym, ze w tygodniu musi być dwa dni przerwy od picia. Chyba, że coś się zmieniło i zwiększyli lub zmniejszyli limit. Musiałbyś poczytać.
  • Odpowiedz