Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1845
Szósty tydzień bez alko. Wczoraj byliśmy na urodzinowym bbq u przyjaciół. Gdy dowiedzieli się, że nie chce pić, to byly pytania dlaczego, czy nawet piwka nie strzele i to w sumie tyle. Nawet tak trudno nie było, wypiłem jednego Lecha free owocowego, nażarłem się jak prosię. No i pierwszy powrót od przyjaciół swoim autem a nie uberem.
Oby tak dalej szło to będę zadowolony. #alkoholizm
  • 179
  • Odpowiedz
@xdrcftvgy w moim przypadku zazwyczaj jedno ale czasem dwa, u rodziców było tak samo. Ale nie uważam, że jakby robili sobie dwa dni przerwy od tego to oznacza, że nie mają z alkoholem problemu. Tak samo mam ze sobą temu zawsze mam takie przebudzenia "ejej bo się uzależnisz". Mimo to uważam, że jakiś tam problem z tym mam, który wydaje mi się wywodzić z mojej introwertycznej osobowości. Nie potrafię znieść ludzi
  • Odpowiedz
: ja sama jestem dziwnym przykładem, bo np miałam taki czas w życiu że codziennie musiałam się napić, chowałam wino/ wiśniówkę w ciuchach u siebie w pokoju, wlewałam do kubka od herbaty, nie że się upijałam, ale prawie codziennie jak rytuał, później mieszkałam sama to ciężko się było pohamować przed winkiem, a nie mogło się skończyć na jednej lampce i wieczór bez sensu zapity. Teraz mieszkam z narzeczonym i nie mam wcale
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker No właśnie o to chodzi. Ostatnio z kumplem byśmy oberwali w Kotle od jakiegoś spizganego typa. Jaka tam była patologia , poszlismy zobaczyć jak wygląda Kocioł na środku, zwykle stoimy na dole i trafiliśmy na niezłą patole. Już lepiej stać tam gdzie LPH stoi , kultura zawsze jest :)

Jak pojedziesz do baku to nieźle, zazdro.
Chciałem zaliczyć te dwa wyjazdy na dolnyslask latem, Legnica już mi odpadła, zaraz nie
  • Odpowiedz
@DamianooTrucker: Super Mirek! Przyznam że u mnie nie było tak lekko i swoje się nasluchałem od jakijś zjebów ale naprawdę warto alkohol to trucizna i robi z ciebie debila. a jak robi się krzywo to pal wroty bo nie ma nawet co siedzieć z takimi ludźmi( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@tomala92: jeżeli chodzi o kocioł to już inna historia, całego bydła nie upilnujesz niestety, tak jak było na Pucharze Polski. Dawaj na wyjazd, piekna sprawa i integracja jest :) jak stałeś przy kumetrii to gdzieś tam pewnie się widzieliśmy ( ͡ ͜ʖ ͡)
Do Baku bym poleciał ale nie wiem czy z szefem poukładam żeby trochę więcej wolnego było.
  • Odpowiedz