Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1845
Szósty tydzień bez alko. Wczoraj byliśmy na urodzinowym bbq u przyjaciół. Gdy dowiedzieli się, że nie chce pić, to byly pytania dlaczego, czy nawet piwka nie strzele i to w sumie tyle. Nawet tak trudno nie było, wypiłem jednego Lecha free owocowego, nażarłem się jak prosię. No i pierwszy powrót od przyjaciół swoim autem a nie uberem.
Oby tak dalej szło to będę zadowolony. #alkoholizm
  • 179
@DamianooTrucker: I gituwa, trzymam za Ciebie kciuki! Ja odstawiłem alko od sylwestra do czerwca, liczyłem kalorie i zrzuciłem 16 kg. Teraz pozwalam sobie na 3 piwka w weekend albo na jakąś zerówkę w tygodniu. W zasadzie odstawiam alkohol na okres zimowo-wiosenny od trzech lat i dobrze mi z tym. Nie mam parcia na alko i nauczyłem się, że można posiedzieć z kumplami przy planszówce zamiast upijać się i zapominać co się
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@DamianooTrucker: od piwka zero do zwykłego prosta droga, lepiej sobie odpuść, miras, te zerówki.

Trzymam kciuki i raportuj jak Ci idzie. Fajnych masz kolegów, że nikt się nie spina, mi na początku nikt nie wierzył i obstawiali kiedy znów zacznę ( ͡°͡° ͜ʖ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°͡°)
@xdrcftvgy: No myśle ze skoro jest alkoholikiem to za czymś tęskni, tak jak ex ćpuny katują kawe żeby podpic dopamine. Ameryki nie odkryłeś i nie wiem nad czym się palujesz. Ważne ze nie pije i tyle