Wpis z mikrobloga

Coś Wam powiem, co dla ludzi sledzących rynek finansowy jest oczywiste. Doge ma potencjał, którego nigdy nie będzie miał BTC i LTC. Tym potencjałem jest community i liczba monet w obiegu. Z punktu widzenia e-commerce o wiele łatwiej jest zaadoptować walutę w przeliczniku 1 do 1 do USD, niż BTC czy LTC. Zastanówcie się.

Idziesz do pubu i kupujesz piwo:

- 0.000433 BTC

Kupujesz 3 i 4 i skąd więsz, że nie przesuneli Ci zera w jedną stronę i to samo piwo, które kosztowało wcześniej, nagle zdrożało o 1000%.

Bitcoijem nigdy nie zapłacisz za produkty niskiej wartości, po przy obecnym kursie koszt tansakcji będzie większy niż kozt produktu, więc zostają jedynie, np. elektronika, samochody, ubrania etc.

Pierwsze ściany dla Doge zarówno wysoki wall na 200 satoshi i późniejszy na 150 padły, bo przez swoją ogólną dostępnośc moneta ta jest w posiadaniu #januszy. Czego można się spodziewać po inwestorach z meszkiem pod nosem, którzy za swoje monety nie płacili hajsem, tylko je kopali, bo dostali cynk na jakimś chanie? Z ich punktu widzenia, np. kupię sobie lizaki, albo wirtualny miecz, zlecenie sprzedaży jest jedynym rozsądnym wyjściem, bo to tak, jakbyś dostał pieniądze za darmo - szybko sprzedać i paczajcie na mnie jeste biznesman. Rozsądni ludzie z doświadczeniem na giełdzie widzą i wiedzą, że Doge to fenomen. Ta moneta w ponad tydzień czasu przeskoczyła ponad 50 innych kryptowalut z listy coinmarketcap, do tego pojawiła się na cryptsy. Trzymajcie swoje monety, bo kurs na poziomie $0,30 jest bardzo realny, wystarczy śledzić bitcointalk. Skoro ludzie, którzy inwestują w BTC od początku jego istnienia handlując tą walutą nie sprzedają swoich doge, to chyba coś jest na rzeczy, prawda? Widzę po wpisach na mikroblogu, że są tu ludzie kumaci, którzy rozumieją na czym polega zdrowa spekulacja i co wazniejsze, wiedzą kiedy się kupuję, a kiedy sprzedaję. Przypomnę najlepszy przykład odnośnie wartości kryptowalut.

2 miesiące temu każdy z Was mógł kupić 1000 LTC po kursie $1,6. Ci (w tym ja), którzy nasłuchali się, że $1,6 to absolutne maksimum dla LTC nie skorzystali. Cała reszta, mogła mieć ROI na poziomie 2000%. Zaprawdę powiadam Wam, jeśli jesteście kumaci, trzymajcie. Jeśli jesteście tępą tłuszczą, sprzedajcie mi.

#dogecoin
  • 34
@dogestyle: Przesadzasz z tym 1:1 ale 0,1$ jest w zasięgu z tym, że w przeciągu jakichś dwóch lat i to tylko jeżeli waluta nie umrze śmiercią naturalną. W każdym razie przynajmniej do połowy stycznia czekać i obserwować.
A co za problem wejsc do baru kupic piwo i zaplacic 10 satoschi? Poza tym bitcoin imo ma zastepowac operacje on line a nie fizyczny pieniondz. Jak doge dalej bedzie tylko zabawka dla januszow to padnie, skonczy sie popyt i koniec.