Wpis z mikrobloga

Wiecie co najbardziej daje do myślenia w tym całym zamieszaniu z ewakuacją na Openerze? Całkowita nieporadność życiowa młodych ludzi.

Tacy wszyscy wykształceni, tacy #!$%@? światowi, a zachowanie na poziomie przysłowiowego Janusza z Grażyną na urlopie w Jastarni. #!$%@? z prognozą pogody, jestem na urlopie, przejechałem specjalnie pół Polski to co, ja się nie będę bawił?!

Informacje o burzy były dostępne przynajmniej 24 godziny wcześniej. I co? I gówno. 100 tysięcy młodych ludzi i tak przyszło na festiwal i gdyby nie ogarnięcie organizatorów to bawiliby się dopóki by trup nie ścielił się gęsto, a zapewne części i tak by to nie przeszkadzało w dobrej zabawie.

Sama "ewakuacja" to też cyrk na kółkach. Chlip chlip, organizator nas wyrzucił z terenu imprezy, chlip chlip, nie zaopiekował się nami, chlip chlip, autobusy takie zatłoczone, ubery takie drogie xD

Założę się, że jakby jeszcze na tym obszarze padła sieć GSM i nie można by było dzwonić z telefonów ani korzystać z internetu to do dzisiaj by tam kilkadziesiąt tysięcy ludzi siedziało nie wiedząc co ze sobą zrobić

#opener
  • 105
via Wykop Mobilny (Android)
  • 702
@robertx: bo każda burza musi oznaczać totalny #!$%@?, prawda? A nie jest tak, że burza najczęściej po kilkunastu - kilkudziesięciu minutach idzie sobie dalej w #!$%@?, i można kontynuować festiwal, nie? xD

Zobacz jacy ci organizatorzy są głupi, informacje o burzy były dostępne przynajmniej 24 godziny wcześniej. I co? I gówno.Z jakiegoś powodu postanowili zaprosić tam wczoraj ludzi i założyli, że koncerty się odbędą.Trzeba było zapytać OPa wykopa, PORADNEGO życiowego, powtarzam,
Zobacz jacy ci organizatorzy są głupi, informacje o burzy były dostępne przynajmniej 24 godziny wcześniej. I co? I gówno.Z jakiegoś powodu postanowili zaprosić tam wczoraj ludzi i założyli, że koncerty się odbędą


@JanuszKarierowicz: Przerzucanie odpowiedzialności za własne życie na kogoś innego zawsze spoko. No bo zawsze ktoś jest kto się mną zaopiekuje, prawda? A to rodzice, a to nauczyciele w szkole, a to przełożony w korporacji czy organizator koncertu ( ͡