Wpis z mikrobloga

wyższy poziom #!$%@?


@Filipterka25: koleś ogólnie bezrobotny alkoholik, totalnie się stoczył. Tam były jeszcze inne rzeczy, ale nie chcę wchodzić w szczegóły bo już totalna prywata w przypadku tych ludzi - w każdym razie on będąc alkoholikiem i niszcząc swoją rodzinę wściekł się jak żona odeszła do innego i to była forma buntu. Niedojrzała, ale co poradzisz?
@Filipterka25: moim zdaniem nie powinna być ogólnodostępna bo ludzie to debile i nadużywają wszystkiego - patrz narkomanie i alkoholicy, dawanie ludziom nieograniczony dostęp do czegoś kończy się tym, że przestają myśleć, bo nie muszą.
I nie, nie przecze sobie - popieram stosowanie aborcji w formie jaka była stosowana poprzednio - dla gwałtów i zagrożenia życia/zdrowia. Wszystkie inne aborcje to głupota i bezmyślność. Co nie znaczy, że będę ci tego zabraniać -
popieram stosowanie aborcji w formie jaka była stosowana poprzednio - dla gwałtów i zagrożenia życia/zdrowia. Wszystkie inne aborcje to głupota i bezmyślność. Co nie znaczy, że będę ci tego zabraniać


@little_muffin: Ale ogarniasz, że "wcześniej" były zabronione i np. partner kobiety dokonującej aborcji mógł iśc do więzienia za danie na nią kasy, tak? Czy nie bardzo?

I nie, nie przecze sobie


Tak, przeczy - na przemian mówisz że nie chcesz zabraniać
Ale ogarniasz, że "wcześniej" były zabronione i np. partner kobiety dokonującej aborcji mógł iśc do więzienia za danie na nią kasy, tak? Czy nie bardzo?


@Filipterka25: było zabronione jeśli nie był to gwałt i jeśli nie była to ciąża zagrożona itd. I to było dobre i racjonalne prawo. Serio tak ciężko się zabezpieczyć czy o co chodzi? Jak uprawiasz seks bez zabezpieczenia to jest to twoja świadoma decyzja. Znasz ryzyko i
a 11-latka? a n-latka? gdzie jest granica, jeśli może urodzić dziecko, tzn że jest dojrzała płciowo, więc nie uważam aby trzeba było zabijać te dziecko


@AnhelliWeMgle: OK prosty przyklad. 10 latka urodzi. Za 2 lata bedzie miala 12 lat a jej dziecko 2.

Kto prawnie odpowiada za to dziecko? 12 latka nie odpowiada prawnie. Odpowiadaja za nia rodzice. A kto odpowiada za jej dziecko skoro ona nie ma jeszcze pelni praw?
jak już mówiłam - pracować musisz.


@little_muffin: Nie musisz, w grupie 15-89 lat pracuje 58% ludności, a seks uprawia lub uprawiało większość z nich.

Nic nie pisałam o wsadzaniu ludzi do więzień


@little_muffin: xD

Tak, pisałaś - uznałaś poprzednie rozwiązanie kwestii aborcji za poprawne, a obejmowało ono m. in. wsadzanie ludzi do więzień za ułatwianie aborcji (np. danie kasy partnerce lub córce na aborcję).

Uprawiać seksu nie musisz.


@little_muffin:
Pobierz Filipterka25 - > jak już mówiłam - pracować musisz.

@littlemuffin: Nie musisz, w g...
źródło: comment_1656765504oEc6Me5F9eX7lbK2r0pENJ.jpg
Nie musisz, w grupie 15-89 lat pracuje 58% ludności, a seks uprawia lub uprawiało większość z nich.


Ale można uprawiać bezpieczny seks, ale ty to celowo ignorujesz. Czemu?

Nic nie pisałam o wsadzaniu ludzi do więzień


Tak, pisałaś - uznałaś poprzednie rozwiązanie kwestii aborcji za poprawne, a obejmowało ono m. in. wsadzanie ludzi do więzień za ułatwianie aborcji (np. danie kasy partnerce lub córce na aborcję).


A znasz kogoś kto faktycznie trafił
Po prostu popieram promowanie bezpiecznego seksu i myślenia przed faktem


@little_muffin: Najlepiej zaś promować grożąc więzieniem za aborcję.

A znasz kogoś kto faktycznie trafił do więzienia? Bo ja znam x bab co zrobiły aborcje, żadna w więzieniu nie siedzi i nie będzie


@little_muffin: Weź czytaj ze zrozumieniem - więzienie groziło i grozi osobom pomagającym w aborcji, nie kobiecie usuwającej z siebie płód. Tak to tylko w Gwatemali.

Z tym, że
Najlepiej zaś promować grożąc więzieniem za aborcję.


@Filipterka25: nic takiego nie napisałam. Mogłyby być zwykłe kary grzywny. I tyle.

więzienie groziło i grozi osobom pomagającym w aborcji, nie kobiecie usuwającej z siebie płód. Tak to tylko w Gwatemali.


groziło i co? Ktoś szedł do więzienia za to? Nie przypominam sobie takiego przypadku.

Z tym, że tobie to totalnie nie przeszkadza, seks zły i #!$%@? xD


nie wiem skąd te urojenia.

Ale
ciąża mogła być planowana, ale plany się zmieniły?


@Filipterka25: jak się zmieniły? Brakło pieniążków na wyjazd na Malediwy czy co? Jak nie umiesz się zdecydować czego chcesz w życiu to lepiej sobie nie robić dzieci bo nie podołasz ich wychowaniu. Masz argumenty jak ta laska z Sistars co miała niby za małe mieszkanie xD
@Filipterka25 Zamiast pisać wysrywy na wykopie może pora się trochę dokształcić. Rozumiem aborcje w przypadków np kilkutygodniowych zarodków, ale aborcja płodu = zabicie dziecka. Polecam poczytać dlaczego płód to nie zygota albo zarodek.
Beka z idiotów dla których dziecko staje się dzieckiem dopiero w chwili urodzenia
jak się zmieniły?


@little_muffin: Mogło się okazać, że jednak praca taka fajna i stabilna nie jest, jak miała być.

Masz argumenty jak ta laska z Sistars co miała niby za małe mieszkanie xD


@little_muffin: No i co z tym argumentem? Ja jestem za aborcją na żądanie, powodem może być nawet to, że kobieta ma taki kaprys i #!$%@?.

nie wiem skąd te urojenia.


@little_muffin: Stąd, że uznałaś poprzedni stan
Mogło się okazać, że jednak praca taka fajna i stabilna nie jest, jak miała być.


No i co? W takich przypadkach są zapomogi od państwa, MOPS - z głodu nie umrą.

No i co z tym argumentem? Ja jestem za aborcją na żądanie, powodem może być nawet to, że kobieta ma taki kaprys i #!$%@?.


a ja się z tym nie zgadzam, nie powinien to być kaprys. Dla mnie to poważne rzeczy