Wpis z mikrobloga

dodam jeszcze słynny przypadek Marilyn Monroe - zrobiła sobie kilka aborcji w życiu, a jak znalazła faceta z którym chciała mieć dziecko to nie mogła donosić ciąży.


@little_muffin: Pominę kwestię tego że raczej nie byłas lekarzem Monroe i nie umiesz określić czy oba zdarzenia (aborcje i niedonoszenie) są związane, ale na pewno byłaby szczęśliwsza w Salwadorze, gdzie za aborcję poszłaby do więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)
o nie ma żadnego znaczenie w kontekście tego, czy aborcja jest karalna geniuszu xD


@Filipterka25: niby jak nie ma znaczenia? Ja będę płacić za leczenie fizyczne i psychiatryczne tych ludzi później, bo myślą kroczem, a nie mózgiem.

Współczuję partnerowi, zapewne ustalić z tobą cokolwiek to #!$%@? dramat.


kolejna ciekawa rzecz jakiej się o sobie dowiedziałam na wykopie. Muszę powiedzieć swojemu partnerowi, który de facto stwierdził, że jestem jedyną laską, którą zna
niby jak nie ma znaczenia? Ja będę płacić za leczenie fizyczne i psychiatryczne tych ludzi później, bo myślą kroczem, a nie mózgiem.


@little_muffin: A jak zakażemy aborcji to będziesz płacić za dzieciaka w rodzinie zastępczej lub dzieciaka niepełnosprytnego w jakimś DPS-ie. Biznes życia xD

Muszę powiedzieć swojemu partnerowi, który de facto stwierdził, że jestem jedyną laską, którą zna i nie robi problemów z dupy


@little_muffin: Chciał być miły.
Pominę kwestię tego że raczej nie byłas lekarzem Monroe i nie umiesz określić czy oba zdarzenia (aborcje i niedonoszenie) są związane, ale na pewno byłaby szczęśliwsza w Salwadorze, gdzie za aborcję poszłaby do więzienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Filipterka25: wiem, że masz problemy z rozumieniem pewnych hmmm bardziej skomplikowanych kwestii jak np. to, że była to ikona i pozbierano wywiady od wszystkich osób, które znała, łącznie z
A jak zakażemy aborcji to będziesz płacić za dzieciaka w rodzinie zastępczej lub dzieciaka niepełnosprytnego w jakimś DPS-ie. Biznes życia xD


@Filipterka25: dobry biznes, ten dzieciak kiedyś będzie pracował i płacił na moją emeryturę. Win-win.

Chciał być miły.


nie musi być miły. W przeciwieństwie do debili z wykopu to jest człowiek na poziomie, członek Mensy itd. Z człowiekiem na poziomie da się rozmawiać, a z debilem jak to z debilem, debil
dobry biznes, ten dzieciak kiedyś będzie pracował i płacił na moją emeryturę


@little_muffin: Tak, ten z zespołem Downa (zakazano aborcji płodów z Downem) to na bank zarobi tyle, że ja #!$%@?ę xD

W przeciwieństwie do debili z wykopu to jest człowiek na poziomie, członek Mensy itd.


@little_muffin:

I nie przeszkadza mu że w jednej wypowiedzi sadzisz:

A nawet jak ktoś sobie zrobi aborcje - już pisałam 15 razy, ostatni raz
Tak, ten z zespołem Downa (zakazano aborcji płodów z Downem) to na bank zarobi tyle, że ja #!$%@?ę xD


@Filipterka25: kochaniutki, już pisałam 15 razy, ale powtórzę jeszcze 20 razy, ale czytaj powoli i kilka razy: w przypadku chorób aborcja powinna być legalna i ogólnodostępna.

Co do twojej drugiej wypowiedzi, Ty dalej zupełnie nie rozumiesz co ja piszę, więc postaram się jeszcze raz i bardzo prosto:

- czy uważam, że to
- czy uważam, że ludzie powinni robić wszystko co im się podoba? Jeśli odpowiem, że tak


@little_muffin: Ale już tak odpowiedziałaś:

Powinno się to zalegalizować i niech sobie robią prywatnie aborcje do woli - chociaż jak mówię, koniec będzie taki, że trzeba będzie tym ludziom fundować leczenie


tu dokładniej

więc albo masz jakieś rozdwojenie jaźni, albo nie rozumiesz co piszesz pani wolmonściomwienc