Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od paru miesiecy chodze do psychologa by poradzic sobie ze swoja nerwica lekowa i z totalbym brakiem pewnosci siebie.
W zeszlym tygodniu zaczelismy rozmawiac o FOMO i jak to przegapilem najlepsze trade'y na #gielda . Sprzedalem Tesle przed splitem, trzymalem GME przez 2 lata i sprzedalem ja za $3 z dwa miesiace przez short squeeze, kupilem spadajacy CDR za 300. Przypomnialem sobie jak wywalilem twardy dysk w 2011 z kilkudzisiecioma btc #kryptowaluty . Przypominam sobie jak zmarnowalem 5 lat na bezsensownym kierunku studiów. Ogolnie kiedys te mysli spedzaly mi sen z powiek teraz po latach tylko troche czasami mnie boli na serduszku. Nie moge pogodzic sie z porazka.

No i psycholog wypala "Ale anon, moze popatrz czasami pozytywnie na twoje zycie. Ciagle sie zalisz a przeciez tyle ci sie juz udalo. Za bardzo koncentrujesz sie na negatywnych rzeczach a nie swietujesz zwycięstw. Na przyklad ze udalo ci sie schudnac 25 kilogramow w zeszlym roku albo to ze znalazles nowych klientow"

I powiem Wam ze cos w tym jest bo pozniej jak wchodze na wykop i od razu mi sie mordka usmiecha.
Usmiecham sie bo przez sytuacje z TK w 2015 postanowilem wyjechac z kraju na #emigracja i teraz patrzac na #inflacja i na waluty to nie moge uwierzyc. Zlikwidowalem swoje konto na wykopie w 2020 ale jak mowilem zeby wymienic wszystkie pieniadze na dolary, euro i franki to bylem minusowany. Jak mowilem ze inflacja wybije do 30% to tez bylem wysmiewany A teraz wychodzi ze jednak mialem racje.

I mam taki disconnect z tym co sie dzieje w Polsce bo siedze sobie na poludniu Francji, zarabiamy z zona na czysto prawie 300k € w IT na umowach dla klientow szwajcarskich i amerykanskich. Mieszkanie na kredyt w Szwajcarii kupione, nastepne mieszkanie za gotowke w Poznaniu tez kupione i duzy dom na kredyt we #wroclaw tez kupiony pare lat temu (blisko centrum a nie na wsiach wroclawskich takich jak psie pole, Pilczyce czy oltaszyn). Kredyty oczywiscie na stala stope w euro. Inwestycje na gieldzie blisko 2m zlotych. Corki co studiuje prawo jeszcze nie mamy.

A ja siedze i przejmuje sie utraconymi bitcointami. Oczywiscie ze takie 30 bitcointow po 60k $ byloby fajne bo juz bym nie musial pracowac ale z drugiej strony sprzedalbym je w 2017 albo na poczatku 2020 i bym tez zalowal.

Wracajac do meritum, no i wchodze na wykop, widze 16% inflacji i te panike. Patrze na wasze zdjecia i ceny jakie sa w biedronce i nie moge uwierzyc. A jak pisalem juz pol roku temu na amw ze ceny w markecie w Lidlu w niemczech sa tansze niz w Polsce to sie smialiscie. Jak dobrze ze tankuje auto przed wjechaniem do macierzy by nie wspierac nowych willi.

Kto zostal w kraju ten z cyrku sie nie smieje. Pozdrawiam mirkow we #francja

#nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bf46ab787d76459531336b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Od paru miesiecy chodze do psycholo...

źródło: comment_1656713576vE6MCalmoYteh8HVEpO1WS.jpg

Pobierz
  • 15