Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Od paru miesiecy chodze do psychologa by poradzic sobie ze swoja nerwica lekowa i z totalbym brakiem pewnosci siebie.
W zeszlym tygodniu zaczelismy rozmawiac o FOMO i jak to przegapilem najlepsze trade'y na #gielda . Sprzedalem Tesle przed splitem, trzymalem GME przez 2 lata i sprzedalem ja za $3 z dwa miesiace przez short squeeze, kupilem spadajacy CDR za 300. Przypomnialem sobie jak wywalilem twardy dysk w 2011 z kilkudzisiecioma btc #kryptowaluty . Przypominam sobie jak zmarnowalem 5 lat na bezsensownym kierunku studiów. Ogolnie kiedys te mysli spedzaly mi sen z powiek teraz po latach tylko troche czasami mnie boli na serduszku. Nie moge pogodzic sie z porazka.

No i psycholog wypala "Ale anon, moze popatrz czasami pozytywnie na twoje zycie. Ciagle sie zalisz a przeciez tyle ci sie juz udalo. Za bardzo koncentrujesz sie na negatywnych rzeczach a nie swietujesz zwycięstw. Na przyklad ze udalo ci sie schudnac 25 kilogramow w zeszlym roku albo to ze znalazles nowych klientow"

I powiem Wam ze cos w tym jest bo pozniej jak wchodze na wykop i od razu mi sie mordka usmiecha.
Usmiecham sie bo przez sytuacje z TK w 2015 postanowilem wyjechac z kraju na #emigracja i teraz patrzac na #inflacja i na waluty to nie moge uwierzyc. Zlikwidowalem swoje konto na wykopie w 2020 ale jak mowilem zeby wymienic wszystkie pieniadze na dolary, euro i franki to bylem minusowany. Jak mowilem ze inflacja wybije do 30% to tez bylem wysmiewany A teraz wychodzi ze jednak mialem racje.

I mam taki disconnect z tym co sie dzieje w Polsce bo siedze sobie na poludniu Francji, zarabiamy z zona na czysto prawie 300k € w IT na umowach dla klientow szwajcarskich i amerykanskich. Mieszkanie na kredyt w Szwajcarii kupione, nastepne mieszkanie za gotowke w Poznaniu tez kupione i duzy dom na kredyt we #wroclaw tez kupiony pare lat temu (blisko centrum a nie na wsiach wroclawskich takich jak psie pole, Pilczyce czy oltaszyn). Kredyty oczywiscie na stala stope w euro. Inwestycje na gieldzie blisko 2m zlotych. Corki co studiuje prawo jeszcze nie mamy.

A ja siedze i przejmuje sie utraconymi bitcointami. Oczywiscie ze takie 30 bitcointow po 60k $ byloby fajne bo juz bym nie musial pracowac ale z drugiej strony sprzedalbym je w 2017 albo na poczatku 2020 i bym tez zalowal.

Wracajac do meritum, no i wchodze na wykop, widze 16% inflacji i te panike. Patrze na wasze zdjecia i ceny jakie sa w biedronce i nie moge uwierzyc. A jak pisalem juz pol roku temu na amw ze ceny w markecie w Lidlu w niemczech sa tansze niz w Polsce to sie smialiscie. Jak dobrze ze tankuje auto przed wjechaniem do macierzy by nie wspierac nowych willi.

Kto zostal w kraju ten z cyrku sie nie smieje. Pozdrawiam mirkow we #francja

#nieruchomosci

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bf46ab787d76459531336b
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Od paru miesiecy chodze do psycholo...

źródło: comment_1656713576vE6MCalmoYteh8HVEpO1WS.jpg

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Już myślałem ze będzie dobrze po tym jak napisaleś ze coś Ci się udało, jednak nadal psycholog potrzebny chyba, jak Cię zajmuje kto mówił że nie masz racji na głupim portalu z obrazkami
  • Odpowiedz