Wpis z mikrobloga

Dobra Mirki,

Prośba o pomoc w dobraniu jakiejś fajnej oferty na kartę, lub tez abonament ale bez zobowiązania terminem umowy ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Dotychczas korzystam z #orangeflex - oferta wyebana w kosmos, biorąc pod uwagę ilość do ceny (operatorzy abonamentowi onlysim się umywają) ale zasięg to jest masakra i nie wiem z czego on wynika, skoro samo Orange twierdzi ze nie ogranicza go dla usługi Flex. Ale korzystanie z netu w pociągu albo w zatłoczonej galerii handlowej to jest masakra.

Wiec, co tam macie ciekawego?

#telefoniakomorkowa #orange #tmobile #plus #play #ofertanakarte
  • 8
@Salido: No tez mi to przeszło przez myśl… ale chodzi mi o sprawdzenie w specyficznych warunkach - właśnie podróż pociągiem i galeria, gdzie odcięcie się od głównego numeru chociaż na godzinę, to już dla mnie problem.

Ale zrobię tak chyba, ze obskocze głównych operatorów i jak coś przez miesiąc nie pyknie - to będę przenosił. Ale najpierw wcześniej sprawdzę ofertę co i za ile.
@SoltysObory: siema. To samo siedziałem we flex praktycznie od początku, jednak ostatnio ciagle problemy z jakością połączeń, netem itd. Również roaming słabo przeszedłem do T i narazie Ok. ( playa miałem i złe wspomnienia a plus … no cóż … )

Co do samego flexa to mam wyrażenie ze Orange to olali niby z 200-300 tys użytkowników ale ostatnio zero rozwoju.
@Salido: To swoją drogą, z zależności od rozłożenia BTSów danego operatora, ale Orange ewidentnie zaczął priorytetyzować dostęp do własnej infrastruktury i chyba to wyszło FLEXowi bokiem.

Kiedyś normalnie korzystałem ze zwykłego Orange w pociągu, tak teraz na Flexie jest to prawie niemożliwe.
@Xoltron: Sama idea Flexa jest genialna i działa typowo na zasadzie subskrypcji jak Netflix.

Podpinasz kartę albo zasilasz portfel i wybierasz sobie plan. Opłaty są miesięczne 15zl/25GB, 30zl/35GB, 35zl/45GB. Najwiecej jest 150GB za 80 zł - o 300GB nic nie wiem.

Oczywiście smsy i tel bez limitu a w zależności od planu masz jeszcze dodatkowe usługi które Ci nie pobierają transferu, jak socjal bez limitu, muzyka (Spotify,Tidal itd) bez limitu i
@SoltysObory: osobiście teraz przechodzę z abonamentu w Virgin do Orange na kartę, oferta prepaid na cały rok. 360 zł i w tym 2 TB internetu (jeśli aktywujemy pakiet przez aplikację), 50 GB internetu w roamingu wydawane od razu, dzięki czemu w okresie kiedy jesteśmy na wakacjach nie musimy się ograniczać. MMS-y, SMS-y, połączenia - bezpłatne. Dodatkowo za każde doładowanie powyżej 200 zł dostaje się kolejne 100 GB internetu o okresie ważności