Wpis z mikrobloga

Uważam, że teraz wszyscy w czasie kryzysu zaladuja się w złoto, bo będą chcieli uchronić swoje pieniądze w tych historycznych chwilach

Uważam, że Panowie u góry na to nie pozwolą..

Mamy kryzys, ale Kowalski za czasu kupił złoto i mimo wszystko ma się bardo dobrze i jakoś przetrwa te niedobre czasy

Uważam, że nie ma takiej opcji
(w takim układzie rząd traci możliwość władzy, nie musisz iść do nich po pomoc i nie wprowadza tego co już zaplanowali)

Ludzie który, kupili złoto w złych czasach będą musieli je wumieniać na produkty, rzeczy niezbędne do życia i w takim czasie, złoto w moim rozumieniu będzie kosztowało grosze
Ale z dniem jak tylko większość złota, znacznie znikać spod poduszki Kowalskiego i zostanie tyle co nic, to nagle złoto wbije ath, tylko co z tego jak już społeczeństwo większość wymienia je na koszty zycia i nie mogą na tym już zarobić

Jest to wycinek z mojego postu sprzed prawie 2 tygodni jaki widzę kierunek dolara i dlaczego wspomniałem w nim również o złocie

https://www.wykop.pl/wpis/66246083/przewiduje-dolara-za-ponad-7pln-jestesmy-w-trakcie/"

#gielda #zloto #finanse #waluty #ekonomia #gospodarka #inflacja #recenzja #inwestycje
  • 15
@Arktosik:
Absolutnie inflacja zabija spółki
Np, żeby wyprodukować samochód potrzebujesz dużej ilości surowców
Hute musisz rozpalić węglem koksujacym albo gazem, i zeby zrobić dany stop, będzie on po prostu droższy

Czyli, np produkcja aluminium wzrasta i tak samo będzie z końcowym produktem, będzie droższy
Tesla na ostatnio podwyższył cenę swoich elektryków
Cadillac to w ogóle oszalał że swoim dziełem 300.000 dolarów za elektryka, kto to kupi w takim czasie (jak dla
@jacek-puczkarski: sritcoin ( ͡° ͜ʖ ͡°) no jasne. Aktywo czysto spekulacyjne, bez żadnego popytu produkcyjnego i konsumpcyjnego, ale "rozumiesz mati, lepsze niż złoto, nowa ekonomia stary". wybite na hossie i z 60% odchyłem. Bo "Ci", rozumiesz "Oni", "zabierający złoto" dybią tylko żeby zabrać ci złoto. nie te czasy że państwo musi sięgać po pieniądze obywateli w ten sposób. Nawet w (ha tfu) rosji tak nie robią. po
Ale z dniem jak tylko większość złota, znacznie znikać spod poduszki Kowalskiego i zostanie tyle co nic, to nagle złoto wbije ath, tylko co z tego jak już społeczeństwo większość wymienia je na koszty zycia i nie mogą na tym już zarobić


@Byku_of_wall_street:
Tylko, że w takim przypadku jak opisujesz to te kruszce i tak zostaną w prywatnym obiegu.