Wpis z mikrobloga

Jaka #pizza na dowóz w #katowice? Patrzyłem stare wątki i polecano Maxi, City Pizze, Batmana. Ale to było dawno temu i jakość zapewne spadła, co widać po opiniach na google. Co polecacie? Mam ochotę na bardziej amerykańską, fastfoodową niż włoską pizze, ale nadal by trzymała jakość. Ważne by nie była to taka "polska" pizza
  • 21
  • Odpowiedz
@Peter_Mountain: Generalnie doświadczenie nauczyło mnie że jak lokal dostaje dużo słabych ocen i ma jakiś spadek jakości to właśnie oceny spadają z 4,5-4,7 do 4,1-4,2 i niżej bo spada im średnia z jakiegoś powodu. Jesli nie ma problemów to ocena jest wysoka. Ludzie oceniają zerojedynkowo
  • Odpowiedz
@Strzelec_wyborowej: Ja wyświetlam najnowsze opinie, bo często te jednogwiazdkowe są właśnie stare i potem lokal się poprawia. Co do pizzerii - nie znam innej w Kato niż Pizzahut i Express, te dwie tylko podają pizzę na cieście pan. Sam je bardzo lubię i też szukam nowości. Generalnie w Kato jest dużo dobrych pizzerii, ale właśnie włoskich. Aha i nie daj się nabrać na podróbę w centrum "Xpress", nie ma nic
  • Odpowiedz