Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 12
@rozdartapyta: skoro drogi są zbyt r-------e dla rowerów, to może jednak warto się przenieść na te ścieżki? Tym bardziej, że większość rowerzystów na szosach wykręca wyniki, a nie jedzie z pkt a do pkt b.
  • Odpowiedz
@rozdartapyta: no ok a po c--j rowerzysta jedzie 25 km drogą krajową (mówię z autopsji) gdzie wszystkie samochody z----------ą 100/120 i więcej? dla przyjemności? Nie daleko jest znacznie ładniejsza i spokojniejsza trasa a przede wszystkim bezpieczniejsza no i nie ma tam prawie w ogóle samochodów. Dla sportu? Po takich drogach? ulica na totalnym wypizdowie bez żadnych krajobrazów a ci będą siię tam w--------ć i jechać w 1/3 szerokości pasa zamiast
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 25
@SEBZER: Bo kuźwa czasem trzeba dojechać jakoś do tej spokojniejszej drogi. Uwierz mi czasem nie ma alternatywy za bardzo. Mi to przyjemności nie sprawia jak za mną zaraz jedzie tir , nie może mnie wyprzedzić a za tirem się robi korek. Kierowcą też to przyjemności nie sprawia ale co zrobić jak nie ma ścieżki?
  • Odpowiedz
@lentilek: przecież mówię, ścieżka jest nie daleko.
poza tym mozna zjechać na ziemię i dac się wyprzedzić sam jeździłem do niedawna rowerem i zawsze tak robiłem
  • Odpowiedz
@SEBZER: wolę jechać 25 km drogą krajową gdzie mogę się fajnie rozpędzić, jest dobrej jakości asfalt i nawet podjazdy są łagodne bo teren był równany, niż spokojną trasę która jest wyboista i co chwilę przejeżdża przez jakieś wsie gdzie psy siedzą na środku drogi i czekają na rowerzystów
  • Odpowiedz
@SEBZER: Ale jak to samochody zapier#$%^&* "100/120 i wiecej" jak moga tylko 90? Anyway - krajowki maja zawsze dobra nawierzchnie, maja mniej skrzyzowan, mozna spokojnie krecic kilometry. Na DDRach (o ile sa xD bo to przewaznie CPRy) co chwila zakrety, zjazdy, wjazdy, piesi, zla nawierzchnia, dziury, nawierzchnia z kostki brukowej, piasek, zbyt wysokie krawezniki przy wjezdzie/zjezdzie, sciezki sie koncza i zaczynaja randomowo, prowadza z jednej strony ulicy na druga, kierowcy
  • Odpowiedz
@renkaboga: Bardzo bym chciała jechać ścieżką rowerową, ale ode mnie do centrum miasta jest tylko na 1/3 trasy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Jeszcze jakieś złote rady? @rozdartapyta: Wygląda dokładnie jak główna droga ode mnie z domu do centrum miasta wojewódzkiego xd Czyli teoretycznie nie na wypizdowie. Mieszkam na obrzeżach i to jest dramat. Następnym razem zrobię zdjęcia co lepszych pułapek
  • Odpowiedz