Wpis z mikrobloga

Od 1 lipca Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków
Aby wjechać na Białoruś Polacy muszą mieć z sobą ważny paszport, zieloną kartę (jeśli jadą samochodem) oraz ubezpieczenie medyczne. Test na PCR lub zaświadczenie o szczepieniu przeciw Covid-19 nie jest potrzebne.
#bialorus #polska #ciekawostki
Pobierz PIAN--A_A--KTYWNA - Od 1 lipca Białoruś wprowadza ruch bezwizowy dla Polaków
Aby wje...
źródło: comment_1656666224e6Ow0vYKWDsp4Z7tv2tT0C.jpg
  • 128
@szurszur: XD

Tak, Białoruś będzie zamykać ludzi, którzy przyjadą pompować jej gospodarkę i których będzie można propagandowo pokazywać. Dokładnie o tobie był wyżej komentarz innego wykopka "pojawiają się artykuły szwagra przetrzepali".

Jasne, że się pojawią. W interesie państw UE nie jest wspieranie gospodarki Białorusi więc będą tak zniechęcać i wymyślać takie historie.

Jak masz taką pracę by w necie tak pisać to okej, ale dosłownie wybuchnąłem śmiechem jak jako jedno że
@Lord_Mortadela: generalnie nic Ci nie zrobią, a ludzie z przygranicznych miast będą jeździć jak dawniej po rope/benzyne i siano na tym robić, wątpię, żeby nagle z Ciebie robili zakładnika
@aleksc: mają przekłamaną historię i dla nich 2 wojna światowa zaczyna się w 41, gdzie beke zawsze mam jak rodzina mi tak mówiła i im mówię, że 17 września 1939 wasi ziomale stali pod Warszawą XD
Jak masz taką pracę by w necie tak pisać to okej, ale dosłownie wybuchnąłem śmiechem jak jako jedno że źródeł dałeś biełsat xd To tak samo jakby informacje o Polsce czerpać z Rossija 1


@Pas-ze-mna-owce: Dodałem Bielsat bo był to tekst po polsku. Sam info mam z zagranicznych stron. W tej sytuacji zarzut jest niedorzeczny.
Podważ wypowiedz łotewskiego msz bo to jest pierwotne źródło.