Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Czyli co, zgwałcona przez ojca 12 latka będzie co prawda zmuszona do noszenia "owocu" tego gwałtu, ale za to nie zobaczy w szkole żadnej tęczy, szczególnie gdy będzie się barykadować przed kolegą który postanowił sobie urządzić w owej szkole masową strzelaninę?

#usa #aborcja #bekazprawakow #bron #lgbt #neuropa
Pobierz M.....a - Czyli co, zgwałcona przez ojca 12 latka będzie co prawda zmuszona do noszen...
źródło: comment_1656653500e3ZTnzK6Txrn5gVxCIk4WZ.jpg
  • 43
@MglawicaKraba: poza tym ten wyrok SN oznajmia że aborcja nie jest prawem konstytucyjnym i teraz to poszczególne stany będą decydować o tym jakie u nich będzie prawo aborcyjne.
Większy problem jest z tym że organizaca Planned Parenthood promowała aborcje nie dlatego że zależy im na kobietach tylko po to żeby pozyskać tkanki płodów i móc je potem sprzedać z zyskiem. Na tym właśnie zarabiali większość hajsu.
@getresh:

Nie wiem czy mówisz o USA czy Polsce (pewnie obu) ale są to kraje demokratyczne (chociaż Polska się moim zdaniem od tego oddala) i jeśli ludziom nie podoba się prawo to niech wybiorą rząd który je zmieni.


W USA to nie takie proste przez ich system wyborczy. Co ci po tym ze jesteś nowoczesnym Kalifornijczykiem za prawem do dostępu do aborcji jeżeli cały twoj stan ma tylko ułamek miejsc w
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Twardy_Narkotyk: ale jaki "typek"? O którym z setek przypadków masowej strzelaniny w szkole mówisz? Zresztą nieważne, bo ja mówię ogólnie.

poszczególne stany będą decydować o tym jakie u nich będzie prawo aborcyjne.

No i ponawiam propozycje zakładu, skoro jestes taki pewien że

ciąże wynikłą z gwałtu dalej będzie mogła usunąć.


( )
@Leniek: Ale to nadal jest ponad 11 tys. dolarów ponieważ kilka egzeplarzy bronii bo był wersje custom, droższe od stockowych. Czyli w sumie miałem rację ;)
@MglawicaKraba: Słuchaj, jeżeli nie przewiduje się sądowego karania kobiet za aborcję to znaczy że tak jakby jest legalna. Poza tym może zawsze pojechać do innego stanu i tam dać się wyskrobać. Może dadzą nawet zniżkę jak resztki po płodzie zostawi na miejscu. PP sobie
Słuchaj, jeżeli nie przewiduje się sądowego karania kobiet za aborcję to znaczy że tak jakby jest legalna.


@Twardy_Narkotyk: błyskotliwa analiza prawna, nie powiem

Poza tym może zawsze pojechać do innego stanu i tam dać się wyskrobać

tak urwa, albo zrzucić się ze schodów, albo wyskrobać wieszakiem. Albo jeszcze lepiej nie dać się zgwałcić...
Ale to nadal jest ponad 11 tys. dolarów ponieważ kilka egzeplarzy bronii bo był wersje custom, droższe od stockowych. Czyli w sumie miałem rację ;)


@Twardy_Narkotyk: wstawiłem tylko cennik,

A jak powszechnie wiadoomo, nie da się zrobic masakry w szkole Andersonem AM-15 za $600 i paczką ammo za $100. Do takich zbrodni konieczny jest custom z podczerwienią, kolimatorem i co najmniej 2 pozłacane DE z grawerem.

za $700 to sobie może
@Leniek: chodzi o to że gostek w Teksasie miał tyle drogiej broni że jest niemożliwe żeby pochodząc z biednej rodziny mógł sobie na to pozwolić. Ktoś go tak prawdopodobnie uzbroił i pomógł mu się zorganizować. Ciekawe że akurat wtedy przez USA przetaczała się dyskusja o ograniczeniu prawa do posiadania i przenoszenia broni palnej hmmmm
@Leniek: Kilkanaście tysięcy dolarów to koszt jego całego uzbrojenia a nie jednej broni. I właśnie, dlaczego typek z BIEDNEJ RODZINY miał hajs na taki drogi arsenał ?
A poza tym nie rozumiem czemu nawijasz mi to

Ale już, dość żartów, faktycznie podałeś niezbity dowód na to że nie da się strzelac z broni półautomatycznej w stanach za mniej niz


kilkanaście tysięcy dolarów
@Leniek: mówię ci o czymś innym a ty dalej głupio upierasz się przy czymś czego ja nie powiedziałem, nie nawiązuje do tego, mówię ci że gostek w teksasie miał broń na któą go nie było stać a ty do mnie " jak go nie było stać na broń skoro broń w usa jest tania".
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@MglawicaKraba: nie rozumiem co ludzi trzyma w czerwonych biednych stanach, nigdzie indziej na świecie przeprowadzka do innej konstytucji nie jest łatwiejsza jak tam. Nie podoba się zakaz aborcji? Jedź do niebieskiego stanu.

wycofanie RoevsWade nie zabroniło nigdzie aborcji, a przeniosło decyzję w tej kwestii na poziom stanowy
@Diamond-kun: trzyma srodowisko (rodzina, przyjaciele) i majatek (nieruchomosc) oraz praca.

Trzyma tez wlasnie to ze to biedniejsze stany a te najbogatsze niebieskie sa drogie do zycia, dorgie nieruchomosci i w sumie wszystko - wlasnie dlatego ze ludzie chca tam mieszkac.

Za dom sprzedany w biednym stanie nie kupi sie nawet o polowe mniejszego mieszkania w Kaliforni czy NY.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Aster1981: a kto powiedział że mają odrazu jechać do najdroższych miast do najdroższych stanów? Przecież jest wiele wsi czy miasteczek w niebieskich stanach.
Jest jeszcze druga opcja, użycie demokracji żeby władza nie robiła tego co ludzie nie chcą.
P. S. demokracja to nie tylko wybory
@Diamond-kun: zycie powiedzialo. Jesli juz rzucac wszystko to oczywistym kierunkiem sa najwieksze miasta najbogatszych stanow, gdzie jest praca jak i zycie kulturalno-rozrywkowe. I to sie w pewnym stopniu dzieje od lat.

No i w tamtych czerwonych stanach wygrywaja republikanie, czesto zreszta mocno kombinuja i utrudniaja glosowanie badz zmniejszaja wartosc glosu czarnoskorym, ale szkoda czasu by to opisywac w komentarzach na wypku.

Piszemy o rzeczywistej sytuacji na dzis. Jak ktos jest w