Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 47
Czyli co, zgwałcona przez ojca 12 latka będzie co prawda zmuszona do noszenia "owocu" tego gwałtu, ale za to nie zobaczy w szkole żadnej tęczy, szczególnie gdy będzie się barykadować przed kolegą który postanowił sobie urządzić w owej szkole masową strzelaninę?

#usa #aborcja #bekazprawakow #bron #lgbt #neuropa
M.....a - Czyli co, zgwałcona przez ojca 12 latka będzie co prawda zmuszona do noszen...

źródło: comment_1656653500e3ZTnzK6Txrn5gVxCIk4WZ.jpg

Pobierz
  • 43
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 16
ciąże wynikłą z gwałtu dalej będzie mogła usunąć

@Twardy_Narkotyk: chcesz się założyć?

Tak samo jak bęzie mogła się barykadować przed kolegą który rozstrzeliwuje ludzi w szkole (...) z powodu tego że był wyśmiewany za pochodzenie z biednej rodziny

Parafrazując szefa KGB z "Czarnobyla" - co za różnicę Ci robi powod dla którego kula rozwala Ci czaszkę?
@MglawicaKraba: Rozumiem, że wam trzeba wszystko tłumaczyć i pokazywać palcem ( dosłownie, bo inaczej nie rozumiecie), ale takie wpisy często są robione dla reakcji innych użytkowników.

Naprawdę wam trzeba wszystko tłumaczyć? Aż mi wstyd.
@MglawicaKraba: Ty tak na poważnie? Zrobiłeś screen trzech zupełnie różnych wpisów i uważasz, że płakałem? Cieszę sie, że sie o mnie martwisz, ale ja robie takie wpisy, żeby zobaczyc reakcje innych. I właśnie przez ciebie musiałem sie wygadać, dzięki. Tak jak mówiłem, wam trzeba wszystko palcem pokazywać.
@MglawicaKraba: Będę musiał zakończyć tę rozmowę, bo zaraz dasz mnie na czarną - zawsze tak robiecie, nawet kiedy jestem kulturalny i przyjazny xD

Wrzuć mnie na czarną i miejmy to z głowy.

I tak dla zakończenia, to nie - nie płacze na tagu #przegryw. W realu nie płacze, a co dopiero tam.

Polecam wypić melise ()
@MglawicaKraba: ciąże wynikłą z gwałtu dalej będzie mogła usunąć. Tak samo jak bęzie mogła się barykadować przed kolegą który rozstrzeliwuje ludzi w szkole za pomocą arsenału broni kosztującego kilkanaście tysięcy dolarów z powodu tego że był wyśmiewany za pochodzenie z biednej rodziny.


@Twardy_Narkotyk Hmm generalnie z tą aborcja z gwałtu to zależy jakie prawo wprowadzi dany stan.
@MglawicaKraba: > Tak samo jak bęzie mogła się barykadować przed kolegą który rozstrzeliwuje ludzi w szkole (...) z powodu tego że był wyśmiewany za pochodzenie z biednej rodziny

Parafrazując szefa KGB z "Czarnobyla" - co za różnicę Ci robi powod dla którego kula rozwala Ci czaszkę?

Nie wiem czy zauważyłeś, ale z tym że dzieciak był wyśmiewany za pochodzenie z bogatej rodziny chodzi o to, że nagle taki dzieciak nie kupi