Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@Przyjaciel_Rodziny: aha
Hipotetyczna sytuacja:
Babie zepsuł się depilator albo po prostu zapomniała się ogolić i została wciągnięta w rewolucje. Przypadkiem coś powiedziała, coś pomachała chorągiewką i została pierwszą nieogoloną babą - prezydentem, to znaczy prezy-dętką.
Profit


¯\_(ツ)_/¯
@cytmirka: obrzydzenie może nie, ale dla sporej części społeczeństwa wygląda to nieatrakcyjnie - tak samo jak przetłuszczone włosy, łysina na czubku głowy, niezadbany (nierówny) zarost czy pryszczata cera.

Nie wszystko w naszym wyglądzie, co powszechnie jest uznawane za nietrakcyjne jest wyborem, ale włosy pod pachami to akurat wybór i jeśli ktoś oburza się, że u innych osób wywołuje niechęć bądź też obrzydzenie, to może niech sam zastanowi się nad swoją psychiką.
@Przyjaciel_Rodziny: co?
Ja śmieje się nie tyle z nieogolonych pach, bo mi to tam nie stanowi co kto sobie zapuszcza lub goli ¯\(ツ)_/¯
Ja się śmieję z tego, że takie pierdoły stają się manifestem politycznym (a dzbany dają się sprowokować).
Nieogolone pachy - feministka
Łysa pała - prawak
Długie włosy (przetłuszczone) - "wolnorynkowiec"
Kawa ze Starbucks - lewak "freethinker"
Itp itd

Dla mnie to wszystko jakieś takie nie wiem ¯\
@albo_wutka_albo_buk: No nie wiem przez kogo, mało mnie to obchodzi, może i przez roboli xD Co nie zmienia faktu że włosy na ciele lub ich brak wywołują jakieś dziwne reakcje ludzi. To skoro włosy pod pachami i na nogach u facetów są okej zarówno ogolone jak i nieogolone to czemu niby u kobiet jest to już coś od czego się rzygać chce? XD
Osobiście też nie lubię zarośniętych pach u obu
@Kotouak: Przecież gdyby zapomniała ogolić sobie pach to w życiu nie zrobiłaby sobie zdjęcia eksponującego je. Poza tym takie pachy to chowała przynajmniej z miesiąc, a zdjęcie ma na celu właśnie pochwalenie się nimi.
Ja golę pachy dwa razy na tydzień i nigdy mi nic takiego nie wyrosło przez ten czas, przez dwa tygodnie też nie, a pewnie mi rosną znacznie szybciej.
To 100% lewaczka z dziwnym manifestem politycznym.