Wpis z mikrobloga

@Bushi13: sram na nich. Od dwóch miesięcy nie wprowadzili aneksu na stałe oprocentowanie i bulę dalej wg zmiennego, wcześniej czekałem w uj (też dobre dwa miesiące), żeby w ogóle mój wniosek ktoś łaskawie rozpatrzył. Na PiS sram i szczam im do ryjów ale z wakacji chętnie skorzystam, bo tylko głupi nie skorzysta. Oczywiście banki to boli, ale że koszą teraz niesamowite zyski (oprocentowania hipotek ca 9%, lokaty 2,5% xD do
  • Odpowiedz
@powaznyczlowiek: Stare prawa z '64r, wrażliwy na problemy społeczne realny socjalizm :)
Art 1023 kc expressis verbis "gmina nie może odmawiać spadków"
Zgłoszenie bankructwa może nie zaspokoić wierzytelności z majątku. (kredo na bańkę a dom i ziemię syndyk sprzeda za 750) Dług 250 cały czas masz, tylko zawieszony na zawsze. Nikt nie ściga, nie męczy, ale nowego kredu już nie dostaniesz bez spłaty. Jesteś nędzarzem, umierasz i twoje 250 spada
  • Odpowiedz
@Bushi13:

ja wiem, że wypopki nienawidzą "złych kredzyciarzy", ale bronić banki patrząc na sytuacje jaka się dzieje od 2 lat i jak banki zawsze starają się #!$%@?ć klienta pomimo ogromnego parasola prawnego w tym kraju gdzie i tak klient zawsze jest tym przegranym i skazanym na ryzyko to jedno wielkie XD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@Bushi13: Wow. Zaraz pewnie obniżą oprocentowanie lokat z 0.5% do 0.1% żeby sobie odbić koszty, a w zasadzie utracone zyski. Niech giną bankowe skoorvysyny.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
- Zacznijcie w końcu oferować normalne procenty na lokatach kuźwa i kontach oszczędnościowych xd

@Reepo: pisowcy dowalili podatniek bankowym, rozdali w ramach tarcz w #!$%@? kasy, która leży na kontach (i trzeba od nich płacić podatek bankowy) a ty żądasz żeby dali ci 10 proc albo więcej? xD
  • Odpowiedz
@atencjon: no pa tego wyżej, ofc wina pisu bo przeszkadza bankom
Nie żeby PiS obsadził swoich ludzi w zarządach tych banków, które "repolonizował" xD
  • Odpowiedz