Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podczas zakupów w galerii poczułam, że mam trochę mokro pod bielizną i poszłam do łazienki to sprawdzić. Okazało się, że oczywiście dostałam okres, a nie miałam przy sobie tamponów ani podpasek. Uważam, że w publicznych damskich toaletach obok papieru toaletowego powinny znajdywać się pojemniki ze środkami typu właśnie tampony, podpaski żeby móc się zabezpieczyć w sytuacjach awaryjnych. W bardziej rozwiniętych krajach są nawet pojemniki z prezerwatywami i myślę, że w Polsce też tak powinno być

#pieklokobiet #zwiazki #seks #tinder #przegryw #rozowypasek #damskiprzegryw #rozowepaski #okres #miesiaczka #menstruacja #prawakobiet
  • 156
  • Odpowiedz
Uważam, że w publicznych damskich toaletach obok papieru toaletowego powinny znajdywać się pojemniki ze środkami typu właśnie tampony, podpaski żeby móc się zabezpieczyć w sytuacjach awaryjnych.


@Vidella: Czemu tylko w damskich? Mężczyźni identyfikujący się jako kobiety często mają problem skorzystać z damskiej toalety a on* też potrzebują tamponów
  • Odpowiedz
  • 3
@rudy_karzel @harold97 @OpresjaWsteczna Wy nie rozumiecie, że się rozchodzi o takie maszyny do kupna?! () Dopowiadacie sobie jakieś hejty zaraz, że ktoś za darmo chce coś xD
edit: u mnie w pracy są osobne na tampony i osobne na podpaski i każda z nich kosztuje £1 więc tu nie o biedzie mowa. Za funta to mogę mieć całą paczkę xD tu chodzi o potrzebę
Muhino - @rudy_karzel @harold97 @OpresjaWsteczna Wy nie rozumiecie, że się rozchodzi ...

źródło: comment_16565590941tYb6YRwjJosuODnrEgqfs.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
Kobieta potrafi nosić w torebce śrubokręt i nie ma pojęcia skąd się tam wziął I po co up nosi, ale male, lekkie, kluczowe środki higieny to już za daleko idące działania, skoro cały miesiąc trzeba nosić, a okres się dostaje tylko w tym czasie raz.
PS. Odpowiadając na Twój kontrargument, noszę w plecaku 1/3 rolki papieru toaletowego. Bo nie wiem czy mnie sranie w lesie nie przyciśnie, czy może gdzieś w WC
  • Odpowiedz
  • 9
@melquiades: To w takim razie mam rozumieć że chodzisz z własnym papierem toaletowym po galeriach? xd


@Vidella jeżeli bym miał nieregularne sraczki, to bym chodził z papierem. No litości, jakbyś miała cukrzycę to oburzenie, że obok mydła nie ma insuliny? Wiesz że masz problem z miesiączkami i mieć pretensje do centrum handlowego, że nie jest przygotowane na Twoje przygody.
  • Odpowiedz
  • 0
@harold97 opka nic takiego nie napisała. A jakbyście pojeździli trochę po świecie to byście wiedzieli, że to jest normalne w szkołach, zakładach pracy czy szpitalach
  • Odpowiedz
@Muhino: w niektórych krajach normalna jest kara śmierci za złe poglądy ale jakoś tego nie praktykujemy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
i jeszcze raz przeczytaj co napisała opka XD
  • Odpowiedz
  • 0
@NoMoreTearsJustSmile


To noś podpaski cały czas ze sobą, co za problem XDDDDDD

Wstyd mi za różowe paski czasem przez takie wypowiedzi jak Twoja.

Ale ty jesteś ofensywna. Wstyd? Haha, kobieto... A raczej facetonie. Wypadki chodzą po ludziach. Dziwne, że kobieta kobiecie podwali jeszcze kłodę pod nogi. Na koniec ją wyzwie : Jak chodzisz łajzo?
  • Odpowiedz
stuknij się w łeb, może pomyślisz następnym razem i weźmiesz do torebki choć jedną sztukę w razie czego


@skrzy: Ty wiesz że to tak nie działa, że masz jedną sztukę i wyjmujesz za kilka godzin?
  • Odpowiedz