Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podczas zakupów w galerii poczułam, że mam trochę mokro pod bielizną i poszłam do łazienki to sprawdzić. Okazało się, że oczywiście dostałam okres, a nie miałam przy sobie tamponów ani podpasek. Uważam, że w publicznych damskich toaletach obok papieru toaletowego powinny znajdywać się pojemniki ze środkami typu właśnie tampony, podpaski żeby móc się zabezpieczyć w sytuacjach awaryjnych. W bardziej rozwiniętych krajach są nawet pojemniki z prezerwatywami i myślę, że w Polsce też tak powinno być

#pieklokobiet #zwiazki #seks #tinder #przegryw #rozowypasek #damskiprzegryw #rozowepaski #okres #miesiaczka #menstruacja #prawakobiet
  • 156
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Vidella: Ale to jakoś nie wiedziałaś że mniej więcej co miesiąc masz okres i że zaraz może znowu przyjść? Ciężko wrzucić do torebki kilka tamponów i podpasek?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Filipterka25: Jakbym srał raz na miesiąc i wychodził z domu akurat w porze zbliżającego się srania, to bym wrzucił do plecaka na wszelki wypadek rolkę papieru. To się nazywa odpowiedzialność. A nie zwalanie winy za swoją indolencję na innych wokół.
  • Odpowiedz
Jakbym srał raz na miesiąc i wychodził z domu akurat w porze zbliżającego się srania, to bym wrzucił do plecaka na wszelki wypadek rolkę papieru.


@pavulon78: Ale że srasz codziennie to już papier kiblowy trzeba pod nosek przynieść pavulonikowi?

Jeszcze rzadziej się używa apteczek pierwszej pomocy, na śmietnik je, każdy niech nosi w plecaku.
  • Odpowiedz
Jeszcze rzadziej się używa apteczek pierwszej pomocy, na śmietnik je, każdy niech nosi w plecaku.


@Filipterka25: Trudno przewidzieć kiedy będzie potrzebna apteczka pierwszej pomocy, w przeciwieństwie do przewidzenia kiedy będzie okres. Zresztą nie widziałem żeby gdziekolwiek w publicznych toaletach były apteczki. Więc twoje porównanie jest trochę bardzo z dupy.
  • Odpowiedz
Okazało się, że oczywiście dostałam okres, a nie miałam przy sobie tamponów ani podpasek.


@Vidella: To możesz nosić w torebce tampona cały czas. Dużo miejsca nie zajmuje, a na pewno się przyda.
  • Odpowiedz
@Filipterka25: Jesli 25 w twoim nicku to twój wiek, to z kobietami jestem dłużej niż ty żyjesz. I nigdy żadna z nich nie miała problemu z tym żeby nosić w torebce czy plecaku kilka podpasek czy tamponów. To zajmuje mniej miejsca niż paczka papierosów.
A jesli raz masz okres co tydzień a innym razem co dwa miesiące, to polecam wizytę u lekarza. Bo to nie jest normalne.
  • Odpowiedz
@Vidella:

1. Nie spodziewałaś się tego? Moja żona jak wie, że wg. apki ma być okres to nosi ze sobą podpaskę/tampona.
2. Gdyby były za darmo, to byłyby rozkradane. Jakby nie było wzięcie 10 podpasek naraz bardzo by się opłaciło.
3. Pomysł dobry ale jak już to w płatnych automatach.
  • Odpowiedz
@Vidella: W sumie to brzmi jak dobry pomysł na biznes - podpaskomaty. Już nawet widziałem zniczomat przy cmentarzu to czemu nie automat na tampony/podpaski.
  • Odpowiedz