Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podczas zakupów w galerii poczułam, że mam trochę mokro pod bielizną i poszłam do łazienki to sprawdzić. Okazało się, że oczywiście dostałam okres, a nie miałam przy sobie tamponów ani podpasek. Uważam, że w publicznych damskich toaletach obok papieru toaletowego powinny znajdywać się pojemniki ze środkami typu właśnie tampony, podpaski żeby móc się zabezpieczyć w sytuacjach awaryjnych. W bardziej rozwiniętych krajach są nawet pojemniki z prezerwatywami i myślę, że w Polsce też tak powinno być

#pieklokobiet #zwiazki #seks #tinder #przegryw #rozowypasek #damskiprzegryw #rozowepaski #okres #miesiaczka #menstruacja #prawakobiet
  • 156
  • Odpowiedz
bojkotujesz papier toaletowy, wodę i mydło w toaletach publicznych


@starfished: Na ogół bojkotuję toalety publiczne. Nie jestem hipokrytą tylko realistą. Przyzwyczaiłem się do stanu gówna w tym kraju i nie oczekuję niczego ponadto co jest niezbędnym minimum. Staram się sam o siebie zadbać a nie liczyć na innych, który na nie potrafią często zadbać sami o siebie. :-)) Jak widać. :-))
  • Odpowiedz
@Blueweb: Bez kitu moja wszystkie kobiety z którymi byłem w życiu miały w torebce jakieś totalnie odrealnione zbędne rzeczy ale kiedy okres przyszedł 2 dni za wcześnie to w 100% przypadków okazywało się że nie ma tamponów XD jeszcze jak to się działo w jakimś miejscu gdzie nie bardzo jest sklep to w ogóle masakra. Ja nie wiem serio, w portfelu bym nosił 2 awaryjnie a skoro i tak wszędzie się
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Blueweb: Bez kitu moja wszystkie kobiety z którymi byłem w życiu miały w torebce jakieś totalnie odrealnione zbędne rzeczy ale kiedy okres przyszedł 2 dni za wcześnie to w 100% przypadków okazywało się że nie ma tamponów XD jeszcze jak to się działo w jakimś miejscu gdzie nie bardzo jest sklep to w ogóle masakra. Ja nie wiem serio, w portfelu bym nosił 2 awaryjnie a skoro i tak wszędzie się
  • Odpowiedz
no cóż ja uwazam że podpaski jak i prezerwatywy powinny być za darmo, to samo tabletki poronne itp. Mamy odmienne zdania po prostu, uważam że to świadczy o pewnej dojrzałości społecznej.


@PiersiowkaPelnaZiol: O #!$%@?, dojrzałość społeczna, to rozdawanie za darmo komdomów i podpasek, które są śmiesznie tanie? xD i mówi to zagorzały przeciwnik pisowskiego rozdawnictwa xD Kto by miał za darmo te gumy rozdawać? Producent, który by przez to zbankrutował? Czy
  • Odpowiedz
@Vidella: No ale facet nie jest odrzucany przez kobietę bo nie jest zadbany tylko się jej nie podoba xD Mozna być zadbanym a wy i tak odrzucacie.

Do #!$%@? o tym że "najważniejszy jest charakter" doszło teraz bycie zadbanym?? Że wy same wierzycie w te bzdury co wy mówicie to się nie chce wierzyć ()
  • Odpowiedz