Wpis z mikrobloga

Dzisiaj podczas zakupów w galerii poczułam, że mam trochę mokro pod bielizną i poszłam do łazienki to sprawdzić. Okazało się, że oczywiście dostałam okres, a nie miałam przy sobie tamponów ani podpasek. Uważam, że w publicznych damskich toaletach obok papieru toaletowego powinny znajdywać się pojemniki ze środkami typu właśnie tampony, podpaski żeby móc się zabezpieczyć w sytuacjach awaryjnych. W bardziej rozwiniętych krajach są nawet pojemniki z prezerwatywami i myślę, że w Polsce też tak powinno być

#pieklokobiet #zwiazki #seks #tinder #przegryw #rozowypasek #damskiprzegryw #rozowepaski #okres #miesiaczka #menstruacja #prawakobiet
  • 156
jeśli ona aż tak nie ogarnia życia to raczej powinna iść do ośrodka gdzie się nią zaopiekują bo w życiu dorosłych to ona sobie nie poradzi


@harold97: idź powiedz mamie czy tam siostrze że jak jej popasek braknie to niech tak zrobi, ciekawy bym był reakcji, a na ten moment patrzac na szybko aktywność w tagach to rodzice cię utrzymują.

Za dużo jadu dzieciaku, odstaw internet te wykopowe brednie.
w zasadzie to dalej w PL na wsiach kobiet nie stać po prostu na takie rzeczy, szczególnie z rodzin patologicznych itp.


@PiersiowkaPelnaZiol: Ja #!$%@?. Kupowałem podpaski nie raz i w takie debilizmy mógłby uwierzyć chyba tylko ktoś kto nigdy nie miał z nimi do czynienia. Paczkę podpasek można kupić za 4 zł.

Czy lewaki zawsze muszą robić z ludzi totalnie nieporadnych debili? To jakoś wynika z poczucia wyższości i przypisywania innym,