Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Co zrobić? -------- Co dalej?

Przez czat internetowy poznałem dziewczynę. Przenieśliśmy się szybko na fejsa i ig. Rozmawialiśmy dwa tygodnie w tym przez telefon. Chciała, żebyśmy spotkali się u niej. Ode mnie to 3 godziny pociągiem i tyle samo prawie autem. Mamy po 26 lat, oboje pracujemy w dobrze opłacanych zawodach, jesteśmy po studiach. No i spotkanie poszło bardzo dobrze. Od razu mi się spodobała, już na dworcu. Dziewczyna wydaje się bardzo w porządku, utrzymuje się sama, żyje skromnie, ma mało rzeczy (ale zarabia normalnie), nie gromadzi ubrań. Wydaje się bardzo normalna, podobno do mnie osobowościowo - też introwertyk. Ma za sobą dwa związki tylko. Pod koniec wspólnego weekendu zbliżyliśmy się, poszły trzy bazy ale bez final run. W kolejnym dniu chodziliśmy za rękę. Dziewczyna bardzo się otworzyła, opowiedziała mi o swoich poprzednich związkach, o sytuacji rodzinnej, że szuka miłości i że jest samotna. Cały ten urok padł bo opowiedziała mi, że jej matka rozwiodła się z ojcem jak dziewczyna miała 15 lat - ojciec alkoholik, bił matkę - został wyrzucony z domu - dziewczyna jest DDA zapewne. Ona od 15 roku życia wychowywała się bez ojca, tylko z matką. Powiedziała, że musiała przejąć częśc obowiązków w domu bo matka była tak w złym stanie po rozwodzie. Wyprowadziła się z miasteczka do miasta wojewódzkiego - żyje sama.

Ja naprawdę ją polubiłem, tylko, że wiem jak duże konsekwencje może mieć wychowywanie się bez ojca i DDA, mam w rodzinie taki przypadek. Nie widzę nic w jej zachowaniu niepokojącego ale nie poznałem jej dobrze przez 24 godziny. Ja coś tam poczułem, naprawdę, po spotkaniu nie mogę się skupić na pracy, tylko rozkminiam. Ona ma coś takiego, to nie kwestia wyglądu, nie wiem jak to nazwać. Jest na pewno bardzo życiowo ogarnięta, co mi imponuje. To jest typ takiej dziewczyny, która umie się zająć sobą - nie księżniczki.

Nie wiem co robić, chciałbym ją zobaczyć znowu ale rozum mówi, że jej przeszłość może mieć znaczenie w teraźniejszości. Nie chcę jej skrzywdzić.

#zwiazki #zwiazek #tfnogf #podrywajzwykopem #podryw #zwiazeknaodleglosc #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62bc2a168b1d4d9d794a0412
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Przekaż darowiznę
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
Co zrobić? -------- Co dalej? 

P...

źródło: comment_1656524244utt2uK9N0VZp7dUnhy7ik8.jpg

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz