Wpis z mikrobloga

No jest z-------l. Nie wioze bulek, ani niczego innego, ale jeszcze 3 tyg zapindalania na polnoc. Gorzej niz na cargo xD Przeplynelismy piekna ciesnine Magellana i teraz wzdluz wybrzeza Chile, Peru i Ekwadoru az do Panamy po paliwo i dalej Meksyk.

#morze #marynarz #offshore #pracbaza #podrozujzwykopem #chile #peru #meksyk #panama #zycienamorzu
bartek555 - No jest z-------l. Nie wioze bulek, ani niczego innego, ale jeszcze 3 tyg...

źródło: comment_1656446931lNGgVsPe7zT6re9cGIK2LK.jpg

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@puaz82: ty się znasz. Nagadał ci Bartek głupot i powtarzasz słowo w słowo a to morscy cyganie.
Do tego ropa po 100 dolków a oni drillaship na śmieciarkę przerobili. Śmiechu warte
  • Odpowiedz
@bartek555: DH, zrobiłem papiery AMA teraz dodatkowo, w przyszłym roku odbieram papiery oficera bo zamuliłem po studiach i do korpo poszedłem. Jak mnie na SOV nie wezmą to zawijam na coś z DP, chociażby PSV na start.
  • Odpowiedz
  • 0
@Bvrto: Wy i te wasze sov xD wszyscy ta sama spiewka, a wezma ludzi z zewnatrz oprocz tych co na psv sa. Zreszta szkoda czasu imo. I jak tam, Michal wam pokazal cos ciekawego na ama? ;) ja za 2/o dpo, a jak chcesz wiecej wiedziec to na prv
  • Odpowiedz