Wpis z mikrobloga

Na grupkach gravelowych to nie można zadawać pytań skąd taka cena bo cię wyzywają.. o #!$%@? tu chodzi, doszło już do adperson bez powodu.

To ja #!$%@? taką społeczność kupie se rower sam...

Nie można zapytać skąd cena rowera za 20k bo nie i koniec kropka
#gravel
  • 5
@PiersiowkaPelnaZiol: wczoraj mi się coś takiego rzuciło w oczy, ktoś oferował rower pod swoją marką(chińska rama + ekar) za chyba 16k + możliwość dorzucenia napiwku jak się rower spodoba.
I ktoś zapytał skąd ta cena, to go też najechali. Potem autor roweru wytłumaczył. Ale też nie rozumiem po co atakować kogoś, bo nie wie, ile kosztuje grupa Ekar. Przecież takim atakiem nic się nie zyskuje ;(
@PiersiowkaPelnaZiol: zapytaj na grupce rowerowej (nie gravelowej) jakiego gravela polecają w cenie do X zł.

1. HAHAHA GRAVEL SRAVEL, PRZECIEŻ TO ANI SZYBKIE, ANI W GÓRY NIE POJEDZIESZ.
2. Kolejna ofiara marketingu, iPhone najnowszego pewnie też masz bo modne? ŻALOSNE
3. Kup sobie normalną szosę, wymień ramę, osprzęt, mostek, korbę i będziesz miał to samo.
@PiersiowkaPelnaZiol: generalnie się z Tobą zgadzam i nie jestem na takich grupkach między innymi właśnie przez tego typu klimaty, niestety jest to pokłosie ubicia przez fejsa forów tematycznych ALE gdybym miał być adwokatem diabła, to na ich obronę: 1. obstawiam że mają takich pytań kilka dziennie i pewnie ich to już irytuje 2. w zasadzie to nie są odpowiedni adresaci do zadania tego pytania, w końcu to nie userzy jakiejś grupki