Wpis z mikrobloga

@stefan_pmp: W zeszłym roku nie mogłem iść na urlop, bo pracowało nas dwóch a kolega się zwolnił i zostałem sam w biurze.
#!$%@?, złamałem wtedy w weekend obojczyk a w poniedziałek przyszedłem do pracy w gipsie. xd
  • Odpowiedz
jakby mi pracodawca nawet zasugerował żeby przyjść w gipsie do pracy, to miałby już zagwarantowane że nigdy tam nie przyjde XD


@Chewie2: Mi nie sugerował, sam chciałem xd Szef jest w porządku i nie miałby problemu z tym, że bym był na L4. I właśnie przez to, że jest w porządku chłop to głupio mi było zostawiać robotę xd

Ale i tak się zwalniam stąd. Pieniądze przeciętne.
  • Odpowiedz
wykazywać jakiekolwiek poświęcenie dla obcej firmy


@Im_from_alaska: co więcej, wymagają tego od innych równych stopniem i oburzają się że ktoś może iść na zwolnienie lekarskie jak jest ważny projekt, o urlopie to już nie wspomnę

takie samodyscyplinujace się robactwo to pracownik idealny dla każdego janusza
  • Odpowiedz
@cadcadcad: Niech sobie wymagają, jedyne co mogą, to dostać ode mnie pocztówkę z wakacji xD

I tak jak wspomina @Urajah: dobrze, że tacy są. Jak masz odrobinę oleju w głowie, podpinasz się pod ich pracę i masz własne wyniki i korzyści praktycznie zerowym kosztem xD
  • Odpowiedz
@stefan_pmp: @stefan_pmp: Ja chyba jestem jakiś inny xD. Chce lecieć do USA w tym roku i poszedłem do szefa ze chce wykorzystać prawie cały dostępny urlop na ten wyjazd. Janusz powiedział, że w tej firmie można iść na max 2 tyg xD. Rzuciłem wypowiedzenie i znalazłem inna firmę
  • Odpowiedz