Wpis z mikrobloga

Witam. Proszę o pomoc ,radę. Postawili mi pod oknami lokal usługowy i szambo pod moimi oknami ( blok cztero piętrowy) Dzwoniłem do nadzoru budowlanego ale jedyne czego się dowiedziałem to to, że nie mogą stawiać szamba pod oknami, ale nie wiedzą jaka odległość musi być. Wiem, że w domku jednorodzinnym jest to odległość 5 metrów a gdzie indziej piszą że 15 metrów. Ktoś coś wie ? Ciężko o informacje na ten temat.
#mieszkanie
#budownictwo
#budujzwykopem
Dalej-Gramy30 - Witam. Proszę o pomoc ,radę. Postawili mi pod oknami lokal usługowy i...

źródło: comment_1656401426enMTJEySsXJflDdbAmeHyA.jpg

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
Wiem, że w domku jednorodzinnym jest to odległość 5 metrów a gdzie indziej piszą że 15 metrów. Ktoś coś wie ? Ciężko o informacje na ten temat.


@Dalej-Gramy30: trzeba szukać w przepisach budowlanych.
  • Odpowiedz
@Dalej-Gramy30: zarządca Twojej nieruchomości pewnie dostał zawiadomienie o wszczęciu postępowania o wydanie pozwolenia na budowę. Można było zapoznać się z dokumentacją i wnieść zastrzeżenia ale pewnie to olali. Sam nic nie zdziałasz bo nie jesteś stroną w tym momencie, znaczy jesteś ale masz ustanowionego reprezentanta prawnego.
  • Odpowiedz
@darek-jg: ja się nie znam kompletnie ale u mnie w domu rodzinnym szambo było na podjeździe znaczy pod podjazdem pomiędzy chodnikiem a domem właz był jakoś tak 2m od chodnika i 1m od mojego domu i 3 m gdzieś od domu sąsiada (nasze domy są połączone jedną ścianą).
  • Odpowiedz