Wpis z mikrobloga

Hej, nie wiem czy mi pomożecie ale mam taką nadzieję :)

Otóż, wczoraj w pracy znaleźliśmy małego kotka (ok 6tyg) niestety wpadł do smaru pod maszyną stąd wygląda jak 7 nieszczęście. Został umyty przeze mnie oraz zawieziony do weterynarza. U weterynarza postarają się go ogarnąć - z tego co się już dowiedziałam ma świerzb, robaki, pchły i koci katar. Dostanie tam jeść, kroplówki, odpchlą go, odrobaczą, na koci katar najprawdopodobniej dostanie antybiotyk/lub krople do oczu i na świerzb też coś będzie oraz spróbują go domyć z tego smaru.

Niestety sama mam 2 koty w domu, nie jestem w stanie go przyjąć do siebie. Dziś ok 16/16:30 zostanie odebrany od weterynarza, Więc szukam mu domu tymczasowego lub stałego. Będzie pięknym kotem - jest super grzeczny, najprawdopodobniej cały biały z łatką na czubku głowy. Jeszcze nie wiadomo czy to kocur czy kotka.

Ktoś byłby w stanie nam pomóc z domem dla tego maleństwa ? #chrzanow #jaworzno #krakow #katowice #koty #domtymczasowy #weterynaria
flito - Hej, nie wiem czy mi pomożecie ale mam taką nadzieję :)


Otóż, wczoraj w pra...

źródło: comment_1656400566eF0EFLfJLNJ3wNnhY8YOFU.jpg

Pobierz
  • 39
  • 28
@Sofie: @Lapidarny: @JanuszProgramowania: @oo__oo: @hello_7: @Sharlene: @soundboy: @chinachompa: @nibemben_pl8: dziękuje wszystkim za wsparcie i podbicia. Na krakowskiej grupie znalazła się Pani która przygarnie kotka (jeden z 2 jej kotów kilka msc temu odszedł za tęczowy mostek). Będzie dom prywatny. Na leczenie kotka wydaliśmy 200 zł + kupiliśmy kilka leków na zapas żeby przekazać razem z kotkiem. Mam nadzieje ze nowy dom będzie super.
Po 2 tygodniach wracam z dobrymi wieściami! Jak już pisałem, kotek znalazł dom który okazał się już domem docelowym. Pani która przygarnęła kota udała się do weterynarza, podjęła pełne leczenie.
Poniżej zdjęcie które otrzymaliśmy ;) Kot nie do poznania! Trwa jeszcze leczenie oczu, stąd żółte plamy od kropelek. Wabi się Kenzo :)

Wołam wszystkich plusujących :)

Lista 1
@Dwudziestydrugi @37-164 @taazowsky @Disscord93 @Raszplak @arais_siara @megawatt @nekoenjoyer @matkaPewnegoMirka @Sofie @Stealth @Krs90 @Lapidarny @
flito - Po 2 tygodniach wracam z dobrymi wieściami! Jak już pisałem, kotek znalazł do...

źródło: comment_1658212571FOa879Qtx8XydzwYVD03iN.jpg

Pobierz