Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#zalesie #rodzina #bekazpodludzi #wesele
Wesel, przyszło liczenie kasy bo niema poprawin.
Całe wesele płaciłem z naszych pieniędzy, rodzice nam nie dawali.

I nie boli mnie ile ktoś dał do koperty tylko bardziej mnie boli, nawet nie wiem jak to nazwać.
Mam 4 rodzeństwa
- brat programista 15k
- brat programista 15k
- brat dentysta
- siostra radca prawny
Moja zona ma 3 rodzentwa
- brat jezdz tirami
- siostra pracuje w biurze rachunkowym
- brat cos robi przy CNC

Moja rodzina do koperty dała po 600 zł, gdzie każdy z nich w #!$%@? zarabia, maja domy, 2 samochody które mają maks 4 lata.
Rodzina mojej żony zarabia pewnie 3 razy gorzej, biedniejsze domy albo mieszkania, każdy dał do koperty po 2 tysiaki.

No trochę mi smutno.

---
Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #62b99f023bddc211f8dcf613
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 31
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@AnonimoweMirkoWyznania: i własnie przez takie coś odmawiam przychodzenia na wesela i tyle, zawsze mam coś ważniejszego do załatwienia akurat...

Nie będę się zastanawiał czy 1000zl to dużo czy mało bo ktoś może miał o 5000 za dużo w życiu i postanowił do koperty wrzucić, aj słów szkoda
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: na pewno nie bez powodu, skoro OP to taka roszczeniowa #!$%@?, która traktuje wesele jako inwestycję xD szkoda że ci nie dali mniej, bo z tak żałosnym podejściem zasługujesz na 0 . znając życie przy zapraszaniu zacierales rączki, że tacy bogaci, to pewnie dużo dadzą, a tu #!$%@?
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: wszyscy co Cie jebia to pewnie sami daja po 300 pln do kopery stad ich boli dupa ze Ci smutno : ) ja rozumiem Twoj smutek, bo jak kogos lubie i szanuje to daje duzo do koperty, chce zeby mu sie powodzilo jak najlepiej i bylo w tym niełatwym zyciu latwiej : ) i widac rodzina zony kuma ze jest ciezko i chca pomoc, a Twoja sie juz troche
  • Odpowiedz