Wpis z mikrobloga

@Metylo: Szkoda, że ta "elita" nie zacznie wprowadzać zmian od siebie i nie pozbędzie się aut, odrzutowców, sprzętów elektronicznych itd. Zawsze widzą źdźbło w cudzym, ale belki w swoim oku już nie. Coś jak ci #!$%@? na drogach, co ich irytują wszyscy co jadą mniej, bo droga powinna być tylko dla nich, dla #!$%@? na wyłączność, bo dla pana się spieszy, a plebs niech zjeżdża, a najlepiej jakby go w ogóle
@Metylo: Jestem kapitalistą, ale jestem przeciwnikiem niewolnictwa. Przedsiębiorczy Janusz musi pamiętać, że tak jak on chce "godnie żyć" w odrzutowcu i apartamencie w centrum za 7milionów, tak jego pracownicy chcą "godnie żyć" i mieć co włożyć do gara i nie dojeżdżać do fabryki azbestu 2 godziny komunikacją podmiejską
niochland - @Metylo: Jestem kapitalistą, ale jestem przeciwnikiem niewolnictwa. Przed...

źródło: comment_1656337412ZraKZtxtbCHq5prAu4MNGL.jpg

Pobierz
@Metylo
@esti33
@NoMoreTearsJustSmile
@magicznyfred
@kr0l_szamanow
Wiecie co jest najgorsze w tych ludziach i takich wypowiedziach? Że są osoby w tym kraju i na świecie co się zgodzą z linia Pana Janusza... Wytykają palcem osoby które nic nie potrafią lub mają mała pensje że chcą żyć godnie na warunki jakie mamy i to jest problem. Albo masz być ultra bogaty człowiek co podatków nie płaci albo biednym plebsem co jedynym luksusem jest netflix