Wpis z mikrobloga

Gildia NooBusted Gaming [H] z serwera Burning Legion poszukuje aktywnych graczy. Jesteśmy nowo powstałą gildią pve-pvp. Naszym celem jest stworzenie aktywnego community, w którym każdy znajdzie coś dla siebie. Główny nacisk będziemy kładli na grupę raidową MYTHIC, ale będzie ona prowadzona od obecnego raidu na poziomie normal. Na chwilę obecną jesteśmy na etapie tworzenia nowej grupy raidowej. Posiadamy aktywny serwer discord, na którym bez problemu znajdziesz grupę na klucze +20 oraz wszelakie inne aktywności (questy, achivy). W swoich szeregach posiadamy graczy, którzy mają bardzo dużą wiedzę o poszczególnych klasach i zawsze z chęcią podpowiedzą miej doświadoczonemu graczowi. Docelowo grupa raidowa będzie raidowałą piątek, sobota, niedziela 20:00 - 23:00. Wszystkich zainteresowanych ZAPRASZAMY po więcej info na prv.

DISCORD: /P7JpsbRWGv

#wow #worldofwarcraft #metodzikpoleca #grajzwykopem #blizzard #warcraft
Metodzik - Gildia NooBusted Gaming [H] z serwera Burning Legion poszukuje aktywnych g...

źródło: comment_1656315895gStAHbDlZY0kTBYJsNpsYJ.jpg

Pobierz
  • 17
@nairoht: mi zostały do zapicia ostatnie 3 bossy na Myt więc tym bardziej nie ma sensu abym robił normala. Chcemy sprawdzić nowych graczy. A co do raidów to bardziej pod nowy tier niż obecny.
@nairoht:

część ludzi wróciła do gry po dużej przerwie, część nawet nie raidowała nigdy. Mamy iść z nimi na mythic ? HC pewnie nas zatrzyma na dłuższy czas. Chodzi o utworzenie nowej grupy (docelowo pod mythic) w tym momencie ciężko o graczy którzy grają mythic. Ludzie mają już swoje gildie i nie bardzo widzi im się dołączać do nowego składu. Dlatego właśnie zaczynamy od normala.
@Metodzik: Wróciłem do wowa po bardzo długiej przerwie z początku shadowlands porzuciłem maina na rzecz Demonology warlocka nigdy nie raidowalem zawsze tylko pvp 2200+ nie dużo ale zawsze coś brakuje mi 4 lvl do 60 będzie można po wbiciu maxa dołączyć? Większość znajomych przestała grać a spróbował bym w końcu tych raidow.