Wpis z mikrobloga

Miraski, jestem nad Bałtykiem, #swinoujscie. Przed wyjazdem uznałem ze biorę tylko gotówkę i po każdej transakcji biorę paragon żeby sprawdzać ile i na co wydałem danego dnia i pilnować budżetu.

Chcielibyście poznać koszty życia przez tydzień (od niedzieli do niedzieli) włącznie z paliwem? Dokumentacja paragonów co wieczór dnia następnego ;)

Jak na razie z dzisiaj - paliwo, mcd na trasie, zakupy na pierwsze dni, Chill na plazy, zakupy na zachod slonca ;)

#polska #morze #wakacjewpolsce
  • 50
@rovi: uuu, Opie, wołaj - Świnoujście (zachodnie!) to były jedne z moich najdroższych wakacji jakie miałem w życiu i jednocześnie jeden z gorszych kwaterunków. Ceny porównywalne tylko z wyjazdem zagranicznym z biurem podróży bez żadnych promocji, tylko warunki gorsze :>


Plaże cudo, niemiecka strona zajebista (jak teleportacja do innego wymiaru), ale:
- ceny noclegów to #!$%@? żart (jak byłem to gówniana kawalerka na tydzień była droższa niż ładne mieszkanie w centrum
@rovi: polskie morze mimo wszystkich swoich patologii jednak ma klimat, za dzieciaka uwielbiałam te wszystkie stragany z chińskim kiczem (swoją drogą podziwiam teraz swoich rodziców, że tyle energii musieli włożyć w odciąganie mnie od nich), to i nostalgia jest ( ͡° ͜ʖ ͡°) Jeżeli masz plan tylko zbierać dane z ciekawości, a nie jak większość ludzi potem jęczeć już po fakcie, że "łee co tak drogo, my
@rovi: jako mieszkaniec Świnoujścia wypowiem się.
Nie ma ŻADNEJ knajpy, restauracji czy jadlodajni ,która w normalnej cenie 30-35 zł za obiad cię nie otruje.
Ceny w sklepach są kosmiczne, ceny najmu są kosmiczne (mieszkanie 40m 2700 zł +rachunki ), WSZYSTKO nastawione na Niemców- menu w knajpach po niemiecku na pierwszej stronie, wchodzisz do lidla na wejściu plakaty po niemiecku,#!$%@? sklepiki z fajkami w calym mieście oczywiście tylko dla Niemców , na
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rovi: ty no ja nie wiem ale jakbyś płacił telefonem to miałbyś od razu podsumowanie w aplikacji bankowej, ale po co, lepiej samemu potem marnować czas i liczyć XD